שיימינג באינטרנט – כל מה שצריך לדעת

שיימינג באינטרנט - כל מה שצריך לדעת

האינטרנט הוא כלי שעלול להיות פוגעני ומזיק מאוד. במיוחד אם גורמים עוינים מחליטים לעשות עליכם שיימינג…  זו הרבה גרועה מאוד לגלות כי מישהו מבייש אתכם, בין אם אתם חברה, עסק או סתם יצור אנושי. הביוש הזה עלול לגרום לכאב מהותי, לתסכול רב ולהמון עוגמת נפש. במידה ונחשפתם למצב כזה בו חוויתם לשון הרע ושיימינג באינטרנט אתם צריכים אתכם עורך דין מתאים שיכול לעזור לכם להעמיד כל מיני גורמים על המקום. כך תפסיקו את התופעה ותמנעו מעצמכם את הצער ואת הכאב שכרוכים בשיימינג.

מה צריך לדעת על שיימינג?

כדי שיתקיים שיימינג צריכים להיות שלושה גורמים. האחד הוא גורם מבייש, השני הוא המבויש, השלישי הוא מי שנחשף לביוש. לרוב הדבר עלול להתרחש ברשתות חברתיות ובאינטרנט. בפלטפורמה זו הביוש מתרחש בצורה פוגענית מאוד  בהיותה מוצגת לאורך זמן ורבים יכולים לקרוא את התכנים הפוגעניים הללו. ככל שאתם חשים כי אתם עדים לשיימינג שמופנה אליכם או למישהו אחר, חשוב כי תהיו ערניים לדבר ותעצרו את הדבר. אין סיבה לאפשר למביישים להפיץ דברי לשון הרע, הוצאת דיבה ושיימינג כלפי אנשים אחרים. 

עורך דין אתכם כדי להעמיד אנשים על המקום

בעזרת עורך דין (תוכלו לפנות לעו"ד שלומי וינברג בנושא זה) תוכלו להעמיד גורמים פוגעים על המקום. זה אומר שאדם שנתן דרור לפיו או למקלדת שלו, ישלם על כך מחיר כבד. הדבר הזה ילמד אותו שלא מפיצים הודעות לפני שחובבים פעמיים ושלוש מי עלול להינזק מהדבר הזה. ככל שכבר נוצר נזק, המזיק יצטרך לשלם על עוגמת הנפש ולפצות את הנפגע. בעזרת עורך דין יכול הניזוק – קרבן השיימינג לדאוג לעצמו לפיצויים ולשם טוב. כך עוצרים את התופעה המטרידה הזו ומונעים את הישנותה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: