שימושים במטבעות דיגיטליים

מטבעות דיגיטליים

אם תהיתם לעצמכם מה אתם יכולים לקנות כיום באמצעות ביטקוין או מטבעות דיגיטליים אחרים – הנה לפניכם כל מה שתוכלו לקנות!

לצריכה של שירותים ומוצרים

לא תוכלו לקנות כל דבר וגם בסופרמרקט, עדיין, לא תוכלו לקנות מצרכים באמצעות מטבעות דיגיטליים אבל משתמשי שירות העברת הכספים של PayPal העולמית כבר מאפשר במדינות מסוימות לבצע עסקאות תוך שימוש בביטקוין ובכמה מטבעות דיגיטליים נוספים. הביטקוין הוא המטבע הדיגיטלי הפופולרי ביותר כיום. לקוחות PayPal  שיכולים לבצע עסקאות במטבעות דיגיטליים הם אלו שיש להם חשבון בארה"ב. המטבעות שניתן לבצע בהם עסקאות לצד הביטקוין הם אתריום, לייטקוין וביטקוין-קאש.

להשקעה

תוכלו גם לפתוח חשבון מסחר ממש כמו בני"ע ולבצע פעולות קנייה ומכירה של מטבעות דיגיטליים כמו גם המרה של מטבעות דיגיטליים (קריפטו) למטבעות מסורתיים (פיאט).  יש כמה וכמה פלטפורמות אונליין פופולריות דרכן תוכלו לפתוח חשבון, לרכוש מטבעות דיגיטליים באמצעות דולרים או יורו או שקלים, ומשם הדרך קצרה מאוד כדי להתחיל לסחור ממש במטבעות דיגיטליים.

לחוזים חכמים

יש מטבעות דיגיטליים כמו האתריום למשל שבבסיס שלו הוא נועד לאפשר העברת כספים בעסקאות מבוססות חוזה. עם סיום החוזה וקיום שלו הכסף עובר למי שזכאי לקבל אותו.

סביר להניח כי בשנים הקרובות יהיו הרבה מאוד חידושים והתפתחויות עבור שימושים במטבעות דיגיטליים ונוכל ביותר ויותר מקומות ואתרים לבצע עסקאות עם מטבעות דיגיטליים כמו הביטקוין ומטבעות נוספים.

אם אתם שואלים את עצמכם האם יגיע הרגע שבו בכלל לא נצטרך את הבנקים, נקבל את השכר שלנו במטבעות דיגיטליים ונחזיק ארנק דיגיטלי בטלפון שלנו ממנו נבצע את הכל? כנראה שבעתיד הרחוק זה מה שיקרה, אבל בטווח הקצר יותר התחזית הזו היא פחות סבירה.

 

נכתב בשיתוף ביטס אוף גולד

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

פוקר באינטרנט

טיפים למשחקי פוקר אונליין

יש לכם שאיפות להתחיל להרוויח כסף ממשחקי פוקר אונליין? זה לא משהו שצריך להיות יותר מידי קשה, והרי שאתם רק צריכים לממש את הפוטנציאל שלכם

קרא עוד »