כתיבת דפי נחיתה – לשם מה עושים את זה?

כתיבת דפי נחיתה

אחד הכלים החשובים ביותר שעומדים לרשות בעלי עסקים ובעלי מקצוע אשר מעוניינים לפרסם את עצמם באינטרנט, לפרסם מוצרים, שירותים ואירועים, הם דפי נחיתה. מדובר בכלי שהפך להיות מאוד שימושי בעשור האחרון, ובפרט כשמנוע הפרסום של גוגל התפתח לכיוונים שונים. 

דף נחיתה הוא עמוד שכולל פרסומת ואפשרות להשאיר פרטים, על מנת שהעסק ייצור קשר עם הלקוח. במקרים רבים, הגולש יגיע אל העמוד דרך מודעת פרסום בגוגל או דרך באנר. במקום שהוא יגיע אל האתר עצמו, הרי שהוא יכול להגיע ספציפית אל דף הנחיתה. יש מקרים בהם, בתוך האתר עצמו ישנם דפי נחיתה שמיועדים לאפשר לגולשים למלא פרטים ולקבל פנייה. 

הסיבה בגללה כתיבת דפי נחיתה נחשבת לדבר מאוד ייחודי, כמעט אומנות בפני עצמה, היא שמדובר בכתיבה של עמוד אשר אמור להיות שיווקי, פרסומי, אמור למשוך גולשים שישאירו פרטים וירצו ליצור קשר עם בית העסק. כתיבה רגילה לא בהכרח תייצר מצב שכזה. 

איך כותבים דף נחיתה בצורה נכונה?

ראשית, יש לדעת כיצד כותבים מודעה פרסומית, אך בצורה כזו שלא תהיה יותר מדי, לא תהיה שיווקית ברמה שהגולש לא יבין מה מציעים לו ולא ירצה להשאיר פרטים. 

שנית, המידע שמוצג בעמוד חייב להיות אמין, מדויק, אמיתי והוא חייב להיות מוצג בצורה ברורה. כל מילה שמופיעה בעמוד זה היא מחייבת, לכן חשוב לשים לב לכל פרט ופרט שמופיע בו. 

שלישית, על פי Typer העמוד חייב להיות, לא רק כתוב היטב אלא גם מעוצב בצורה יפה. כלומר, הרקע, הצבעים, הפונט, התמונות כל פרט של עיצוב אשר מופיע בעמוד חייב להיות יפה ומדויק. 

ארבע, חשוב שהגולש יוכל להגיע אל העמוד בצורה קלה ולהשאיר פרטים בצורה ברורה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: