פרמטרים חשובים לבחירת חברה לפיתוח אפליקציות

חברה לפיתוח אפליקציות

בשל מידת הפופולאריות של הסמארטפונים כיום והעובדה שאפליקציות רבות הן חלק מרכזי בחיים שלנו, הרי שיזמים ובתי עסק רבים משקיעים כיום לא מעט בפיתוח אפליקציות ייעודיות לא רק עבור יצירת הכנסות אלא לצורך אינטגרציה טובה יותר עם לקוחות החברה, מתן שירותים טובים ונינוחים יותר ללקוחות ועוד. בחירת חברה לפיתוח אפליקציות איננה משימה פשוטה, בעיקר בשל העובדה שפיתוח אפליקציה בסטנדרט גבוה עשויה לעלות הרבה מאוד כסף. להלן מספר פרמטרים חשובים בבחינת חברה לפיתוח אפליקציות.

בדקו את תיק העבודות של החברה:

כמובן שהדבר הראשון שאתם רוצים להסתכל עליו הוא תיק העבודות של החברה. במידה והחברה חדשה או ממש בתחילת דרכה זה עשוי להתאים ליזמים בעלי תקציבים נמוכים מאוד המחפשים אפליקציות פשוטות בדרך כלל. במידה והאפליקציה שלכם צריכה להיות בסטנדרט גבוה יותר תרצו לוודא לפי תיק העבודות של החברה שהיא יכולה לספק לכם אפליקציה ברמה הנדרשת: הן מבחינת איכות האפליקציה, הן מבחינת תחכום ואפשרויות, הן מבחינת עיצוב, הן מבחינת חוויית משתמש ועוד. 

תחום ההתמחות של החברה:

חברת פיתוח אפליקציות יכולה להיות חברה המתמחה בפיתוח אפליקציות לאייפון ואילו חברה אחרת יכולה להתמחות בפיתוח אפליקציות דווקא לאנדרואיד. חברות גדולות יהיו חוצות פלטפורמות, כלומר חברות המעסיקות עובדים בעלי 2 ההתמחויות (או מחלקה אחת לפיתוח אפליקציות לאייפון ואחר לפיתוח אפליקציות לאנדרואיד). 

כמה משפיע המחיר?

נכון שפיתוח אפליקציה הוא לא דבר זול במיוחד בדרך כלל אולם בכל הנוגע לפיתוח אפליקציות המחיר הזול ביותר עשוי להיות בסופו של דבר המחיר היקר ביותר שתשלמו. בחרו הצעת מחיר שתהיה מספיק אטרקטיבית ותספק לכם את מה שאתם צריכים במסגרת האפיון של האפליקציה.

תקשורת ומעורבות:

לבסוף אתם רוצים לראות את מידת המעורבות של החברה בפיתוח האפליקציה שלכם, מידת ההתלהבות שלה וכמובן את התקשורת מולכם וכיצד אתם מרגישים מול נציגי החברה. אין כמו כימיה טובה לפרויקט מוצלח.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאגר תמונות מומלץ
מאגר תמונות הוא אחד הכלים החשובים ביותר עבור סוכנויות דיגיטליות. זה עוזר להם לייצר תוכן עבור הלקוחות...
קרא עוד »
ספט 04, 2022
ניהול שרתים – איך עושים את זה?
ניהול שרתים הוא המשימה החשובה ביותר לבעלי אתרים ועסקים. מדובר במשימה האחראית על הרבה דברים שמאפשרים...
קרא עוד »
ינו 25, 2023
בניית אתרים לחבורת גדולות – כמה זה יעלה לכם?
כל חברה קטנה או גדולה צריכה אתר אינטרנט לעסק. באמצעות האינטרנט ניתן להגיע לקהלי יעד נוספים, להנגיש...
קרא עוד »
מרץ 13, 2022