קישורים ברמה גבוהה עם בכור גולן

1993034-min

נראה שככל שניצור תוכן איכותי לאתר שלנו, הוא יהיה איכותי ומוכר יותר לגולשים, ובה בעת, גם למנועי החיפוש של גוגל. אז איך עושים את זה באופן מקצועי ב- 2021 ולמה כדאי לכם להכיר את בכור גולן לפני שתתחילו בקידום עצמי.

 

קישורים ברמה גבוהה – בכור גולן

לוותיקי מקדמי האתרים, השם בכור גולן מוכר מאוד אך לאלה מכם שנמצאים בתחילת דרכם בתחום קידום האתרים, חשוב שתכירו את אחד מהדמויות המשפיעות ביותר בכל מה שקשור לקידום אתרים וקניית קישורים איכותיים.

 

יצירת תוכן טוב

רבים תוהים כיצד ניתן להגיע למקומות הראשונים במנועי החיפוש של גוגל. כבר עכשיו, נוכל ספר לכם שניתן להשיג זאת באמצעות השגת קישורים מאתרים מוסמכים, בניית המותג שלכם וטיפוח קהל שיעזור להגביר את התוכן שלכם.

גוגל אישרה לאחרונה, כי קישורים ותוכן איכותי, הם שניים משלושת גורמי הדירוג החשובים ביותר עבור SEO. אתרים מהימנים, נוטים לקשר לאתרים אמינים אחרים, ואתרי ספאם נוטים לקשר לאתרי ספאם אחרים.

 

מהם קישורים?

קישורים נכנסים , המכונים גם קישורים חיצוניים, הם קישורי HTML המפנים מאתר אחד למשנהו. הם המטבע של האינטרנט, מכיוון שהם מתנהגים ומשמשים כמו יצירת מוניטין בחיים האמיתיים.

אם הייתם יוצאים לחופשה ושואלים שלושה אנשים (כולם לא קשורים זה לזה לחלוטין) מהו בית הקפה הכי טוב בעיר, וכולם אמרו, "קפה ג'ו ברחוב הראשי", הייתם מרגישים בטוחים שקפה ג'ו הוא אכן הטוב ביותר בעיר. ובכן, קישורים עושים זאת עבור מנועי חיפוש.

בצורה זו, ניתן להגביר את קצב הנדודים של האתר שלנו ברחבי הרשת, כך שמכל מקום בעולם, יוכלו גולשים להגיע לתוכן הקיים באתר שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קניית לייקים לתמונה באינסטגרם

קניית לייקים לתמונה באינסטגרם

אחד השירותים המוכרים והפופולאריים ביותר בעידן הנוכחי, כולל קניית לייקים לתמונה באינסטגרם. היום כמעט לכולם יש חשבון אינסטגרם, מאחר ומדובר על אחת הרשתות החברתיות הפופולאריות

קרא עוד »

בועז דקל – מה עושה חברת PMI?

ישנם אנשי עסקים, אנשים שייסדו חברות, אשר הרבה פעמים לא נתנו משמעות או ערך מיוחד דרך החברה שהם הקימו לכלל הציבור. גם אם מדובר בחברה

קרא עוד »