בועז דקל – מה עושה חברת PMI?

שירות API לשליחת הודעות

ישנם אנשי עסקים, אנשים שייסדו חברות, אשר הרבה פעמים לא נתנו משמעות או ערך מיוחד דרך החברה שהם הקימו לכלל הציבור. גם אם מדובר בחברה מאוד מצליחה, הרבה פעמים מדובר בעניין סטנדרטי, לא יוצא דופן, לא משהו בעל חשיבה מקורית ומשמעותית ששינתה באופן ניכר את הסביבה.

לעומתם, בועז דקל כן עשה זאת כאשר הוא הקים את חברת PMI. מדובר באחת החברות המוכרות בישראל והמצליחות בתחומה. זו חברה שעוסקת בשיווק והפצה של מוצרים לילדים ובני נוער. על פניו זה נשמע כמו חברה אחת מיני רבות שאנחנו מכירים בתחום, אך זה לא מדויק, החברה יצרה ערך שהוא מעבר להיבט הכלכלי, מעבר לשורת הרווח אליה נוהגים להתייחס בעולם הכלכלה.

הערך שייצרה חברת PMI, בא לידי ביטוי בכך שהיא משווקת מוצרים, מותגים, עמידים ואיכותיים, אשר יכולים לשמש ילדים ובני נוער לאורך זמן, במחירים משתלמים. יתרה מזו, לימים בועז דקל הקים אתר אינטרנט בשם אמיגו, אשר מאפשר להזמין צעצועים ומשחקים של ילדים, בצורה פשוטה, ידידותית וזולה.

 

מה הערך לקהל הרחב?

בין אם אתם הורים, סבים וסבתות, קרובי משפחה, ובין אם אתם ילדים או בני נוער, זו הדרך שלכם ליהנות מאפשרות לרכוש צעצועים ומוצרים לילדים בתנאים הטובים ביותר. בלי שתצטרכו להשקיע בכך הרבה מאוד זמן או הרבה מאוד כסף.

במקום לרכוש מוצרים מחו"ל במחירים גבוהים ובמקום שתצטרכו להמתין זמן רב עד שהתהליך יושלם, הרי שאתם יכולים להשלים דרך אתר אמיגו וליהנות מהתנאים הטובים ביותר. זה הרבה יותר משתלם כלכלית וכן מבחינות אחרות.

מעבר לכך, הילדים יכולים ליהנות ממוצרים ומותגים שישרתו אותם זמן רב, מבלי שההורים יצטרכו לרכוש בכל פעם מוצרים חדשים עבורם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הכנסה נוספת מהבית

העבודות המבוקשות ביותר מהבית

בעבר אנשים היו צריכים בהכרח לצאת מהבית, להגיע למשרד או לחנות כדי לעבוד ולהתפרנס. כיום בעידן האינטרנט והעובדה שאנשים רבים עובדים מהבית, יש כלים טכנולוגים

קרא עוד »