גוגל שופינג והשפעתו על הזירה האינטרנטית

2001012-min

אין זה סוד שהחברה המשפיעה ביותר על תחום הפרסום והשיווק כיום, היא חברת גוגל. כבר עשרים שנה זה כך. החברה אשר פיתחה מנגנון ייחודי של פרסום באינטרנט, מאפשרת לעסקים קטנים וגדולים ליהנות מאפשרויות פרסום ייחודיות שלא היו קיימות קודם לכן ובמובנים רבים, היא שינתה את כל תחום הפרסום, עד כדי כך שהיא הפכה את הפרסום בעיתונות הכתובה לחסר חשיבות כמעט.

כלי ייחודי נוסף של גוגל משנה את עולם הפרסום שוב ולוקח אותו אל מקומות חדשים. מדובר על כלי של גוגל שופינג. זהו אומנם כלי שקיים כבר משנת 2002, אך יחד עם זאת, היום הוא הרבה יותר משמעותי, בין אם זה בגלל שיש הרבה יותר בתי עסק שיכולים להשתמש בו ובין אם זה בגלל אופי השימוש בו.

גוגל שופינג הוא כלי שמאפשר לבתי עסק שמוכרים מוצרים ושירותים באינטרנט, לפרסם את המוצרים והשירותים שלהם דרך מנוע החיפוש ורשת הפרסום של גוגל בכל האינטרנט.

 

כיצד גוגל שופינג משפיע על רשת האינטרנט

תתארו לעצמכם את המצב הבא. אתם בעלי עסק ורוצים למכור מוצר מסוים. דרך גוגל שופינג תוכלו לפרסם מודעה אשר תגיע לכל גולש אשר מחפש מוצר דומה לשלכם, קורא עליו או אפילו רק נכנס לאתר בו מדברים על מוצר דומה לשלכם. זה מאפשר לו להכיר את המוצר שלכם בצורה אופטימאלית ולדעת שהוא שם ויש לו אפשרות לרכוש אותו.

גוגל שופינג נותנת לעסקים קטנים וגדולים אפשרות נרחבת להגיע לכל מקום, בכל זמן, לפרסם כל מוצר, אתר איקומרס וכל שירות על פי הצורך. כל בעל עסק בכל תחום יכול ליהנות מכלי זה ולפרסם קמפיינים ייחודית שיעזרו לו למכור את המוצרים שלו בצורה טובה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

איך ללמוד לבגרות במתמטיקה?

רבים מאתנו יכולים להודות כי שיעורי המתמטיקה בבית ספר היו סיוט. תלמידים לא הבינו כמחצית החומר והנה הם סיימו שירות צבאי, והם מגלים שציון הבגרות

קרא עוד »