ניהול חשבון אינסטגרם – כיצד עושים את זה נכון

1628294 (1)-min

אחת מהרשתות החברותיות הפופולאריות ביותר, בין אם זה בקרב לקוחות פרטיים ובין אם זה בקרב בעלי עסקים, היא רשת אינסטגרם. מדובר כידוע ברשת חברתית של תמונות וסרטונים, אשר החלה את דרכה באופן עצמאי ועם הזמן נרכשה על ידי פייסבוק.

יש הטוענים שמדובר ברשת החברתית הפופולארית ביותר, בוודאי בקרב צעירים, אשר עם הזמן נטשו את הרשתות האחרות שנתפסות בעיניהן יותר כרשתות למבוגרים. זו גם הסיבה שהרבה מאוד עסקים ובעלי מקצוע נכנסו לרשת זו, בגלל שהם יכולים להגיע דרכה אל קהל לקוחות רחב ובפרט אל צעירים.

השאלה היא, כיצד מנהלים חשבון אינסטגרם בצורה נכונה. כשאנחנו עושים זאת באופן פרטי, אז אין לכך חשיבות גדולה, הרי אנחנו לא מתכוונים למכור מוצרים ושירותים, וכל המטרה שלנו היא לעלות תמונות שלנו, של בני משפחה, חיות מחמד, אוכל, נופים וכדומה, בשביל שאנשים יתרשמו ויעשו לנו לייק. כשמדובר על עסקים זה כבר משהו שונה לגמרי. מדובר בחשבון שנועד לעזור לנו לפרסם ולשווק את עצמנו.

 

איך מנהלים חשבון בצורה נכונה?

נתחיל מהבסיס, רצוי מאוד שהגורם אשר ינהל את החשבון יהיה גורם מקצועי אשר מתמחה בכך כמו Upper. גורם שיש לו ידע וניסיון בתחום, הוא מתמחה בניהול חשבונות ברשתות חברתיות, מתמחה בניהול חשבון אינסטגרם וכן בקידום שלו.

חשוב שאנחנו נדע מי קהל היעד שלנו, למי אנחנו פונים ובהתאם אליו גם נעלה סרטונים ותמונות. לא נרצה לעלות דברים שלא קשורים לעסק ולא מתאימים לקהל היעד שלנו. מה שכן, אנחנו יכולים להשתמש בחשבון בשביל לעלות דברים פחות "רשמיים" ויותר קלילים.

חשוב גם לשמור על מינון סביר של פוסטים ביום או בשבוע, וכמובן לשים לב לאיכות הפוסט, בין אם זו תמונה, סרטון והטקסט הנלווה אליהם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קניית לייקים לתמונה באינסטגרם

קניית לייקים לתמונה באינסטגרם

אחד השירותים המוכרים והפופולאריים ביותר בעידן הנוכחי, כולל קניית לייקים לתמונה באינסטגרם. היום כמעט לכולם יש חשבון אינסטגרם, מאחר ומדובר על אחת הרשתות החברתיות הפופולאריות

קרא עוד »

בועז דקל – מה עושה חברת PMI?

ישנם אנשי עסקים, אנשים שייסדו חברות, אשר הרבה פעמים לא נתנו משמעות או ערך מיוחד דרך החברה שהם הקימו לכלל הציבור. גם אם מדובר בחברה

קרא עוד »