איך עובד שירות API לשליחת הודעות ולמי זה מתאים?

שירות API לשליחת הודעות

במאמר זה נגולל בפניכם מהו API , מהו שירות API לשליחת הודעות ולמי שירות זה מתאים. התחילו לקרוא.

מהו שירות API?

API הוא ממשק לתכנות יישומים Application Programming Interface . כאן מדובר על פונקציות שונות וספריות קוד מוכנות בהם המפתחים משתמשים בכדי לחסוך בזמן פיתוח. דוגמא לשירות זה היא התחברות משתמש לאפליקציה מסוימת באמצעות חשבון הפייסבוק שלו וזאת במקום הרשמה ארוכה ומסורבלת של המשתמש וסיכוי שהמשתמש יתייאש באמצע, ינטוש את הליך ההרשמה וימצא אפליקציה אחרת לאותה מטרה. 

מהו שירות API לשליחת הודעות?

שירות API לשליחת הודעות סמס הוא שירות באמצעותו תוכלו לשלוח הודעות כתובות דרך אתר אינטרנט, אפליקציה מסוימת, דרך מערכת ניהול לקוחות או דרך אפליקציה עסקית מסוימת. כאן מדובר על הדרך המהירה והיעלה ביותר לשליחת הודעות לרשימות תפוצה גדולות של לקוחות, לקוחות פוטנציאלים, ספקים וכל קבוצת יעד אליה אתם מעוניינים לשלוח הודעות.

מה האפשרויות שלכם?

שירות API לשליחת הודעות יאפשר לכם לשלוח הודעות מסוגים שונים (SMS,MMS,הודעות קוליות ושירותי SMS ארגוני), וזאת באמצעות מערכת מתקדמת. מערכת זאת תאפשר לכם לנהל את כל הקשור אל התקשורת בעסק שלכם במהירות ובעלות נמוכה. נכון להיום יש אפשרות לשלוח:

  • SMS ארגוני – מקבצי אקסל קיימים, ממשקי אינטרנט, אאוטלוק, ממשקים אוטומטים ועוד.
  • SMS מהמייל – שליחת הודעה כתובה מהמייל ללא ידע קודם תוך שימוש במאגר אנשי הקשר וקבלת הודעה כתובה.
  • שימוש בשירות API לשליחת הודעות – כאן ניתן להתממשק לתכונות אוטומטיות שונות, כמו למשל מערכת ניהול הלקוחות שלכם, ה – SAP ומערכות נוספות. בנוסף, יש אפשרות לנהל באותה מערכת משתמשים ולנהל בה את הדו"חות החשובים של החברה.

המטרה של ממשק API לשליחת הודעות כתובות היא לאפשר לארגונים שונים ליצור אוטומציה של הודעות במערכת וזאת תוך שימוש ברשימות תפוצה קיימות. בנוסף, לרשות המפתחים עומדת ספריה המכילה כל מיני דוגמאות קוד וספריות מימוש.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מטבעות דיגיטליים

שימושים במטבעות דיגיטליים

אם תהיתם לעצמכם מה אתם יכולים לקנות כיום באמצעות ביטקוין או מטבעות דיגיטליים אחרים – הנה לפניכם כל מה שתוכלו לקנות! לצריכה של שירותים ומוצרים

קרא עוד »
פוקר באינטרנט

טיפים למשחקי פוקר אונליין

יש לכם שאיפות להתחיל להרוויח כסף ממשחקי פוקר אונליין? זה לא משהו שצריך להיות יותר מידי קשה, והרי שאתם רק צריכים לממש את הפוטנציאל שלכם

קרא עוד »