איך כותבים קורות חיים?

איך כותבים קורות חיים?

לאיזה תפקיד אתם מייעדים את עצמכם? משרת הייטק? חברת עורכי דין? עבודה רגילה במפעל? אולי עבודה כמהנדסים בכירים? בהתאם לתפקיד ולתחום שאתם מתעדים את עצמכם קורות החיים שלכם עשויים להיראות שונה. חשוב לדעת איך כותבים קורות חיים ואיך לבנות את קורות החיים בצורה מסודרת, עניינית ומקצועית – כזו שלא רק תיראה טוב אלא תציג את הנתונים החשובים ביותר לתפקיד הרלוונטי אתם רוצים להתקבל. 

מבנה קורות החיים:

להלן כמה נקודות חשובות בנוגע למבנה קורות החיים שלכם. קורות חיים מסודרים המוגשים בצורה יפה, נקיה עם מבנה מסודר ונעים לקריאה יאפשר לכם לעבור את הסינון הראשוני של מנהלי כוח אדם העוברים על קורות חיים רבים במהלך היום:

  • דאגו להשתמש בקובץ PDF ולא קבצים מסוגים אחרים.
  • צמצמו את התוכן לעמוד אחד – גם ככה לא ישקיעו בזה מספיק זמן לעבור על יותר מעמוד אחד.
  • רשמו את התוכן הרלוונטי לתפקיד אליו שלחתם את קורות החיים – אם אתם מתמודדים למשרת הייטק למשל זה לא מעניין אף אחד שעבדתם במסעדה או כמחסנאים ברשת חנויות בגדים.
  • רשמו בצורה ברורה ונכונה את האפשרויות ליצור אתכם קשר.
  • הבליטו את התכונות החזקות שלכם העשויות להוות יתרון לתפקיד המיועד כולל שפות זרות שאתם יודעים היטב, רישיון לכלי רכב מיוחד או הכשרות מקצועיות רלוונטיות.

ממליצים:

לאחר שכתבתם בכמה נקודות את הניסיון התעסוקתי שלכם, ההשכלה שלכם והכישורים שלכם כדאי לנסות לשלב בקורות החיים שלכם כמה טלפונים של ממליצים. אלה יכולים להיות לקוחות שעבדו אתכם בעבר או כמובן מעסיקים שלכם ששמרתם אתם על קשר טוב ומוכנים להמליץ עליכם עם חוות דעת אותנטית. 

היום כבר לא צריך לשבור את הראש או לבזבז זמן רב להכנת קורות חיים. היכנסו לאתר של רזומייק ובנו לעצמכם קורות חיים מקצועיים בתוך מספר דקות.

 

המידע באדיבות אתר קורות חיים Resumake

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הכנסה נוספת מהבית

העבודות המבוקשות ביותר מהבית

בעבר אנשים היו צריכים בהכרח לצאת מהבית, להגיע למשרד או לחנות כדי לעבוד ולהתפרנס. כיום בעידן האינטרנט והעובדה שאנשים רבים עובדים מהבית, יש כלים טכנולוגים

קרא עוד »