איך כותבים קורות חיים?

איך כותבים קורות חיים?

לאיזה תפקיד אתם מייעדים את עצמכם? משרת הייטק? חברת עורכי דין? עבודה רגילה במפעל? אולי עבודה כמהנדסים בכירים? בהתאם לתפקיד ולתחום שאתם מתעדים את עצמכם קורות החיים שלכם עשויים להיראות שונה. חשוב לדעת איך כותבים קורות חיים ואיך לבנות את קורות החיים בצורה מסודרת, עניינית ומקצועית – כזו שלא רק תיראה טוב אלא תציג את הנתונים החשובים ביותר לתפקיד הרלוונטי אתם רוצים להתקבל. 

מבנה קורות החיים:

להלן כמה נקודות חשובות בנוגע למבנה קורות החיים שלכם. קורות חיים מסודרים המוגשים בצורה יפה, נקיה עם מבנה מסודר ונעים לקריאה יאפשר לכם לעבור את הסינון הראשוני של מנהלי כוח אדם העוברים על קורות חיים רבים במהלך היום:

  • דאגו להשתמש בקובץ PDF ולא קבצים מסוגים אחרים.
  • צמצמו את התוכן לעמוד אחד – גם ככה לא ישקיעו בזה מספיק זמן לעבור על יותר מעמוד אחד.
  • רשמו את התוכן הרלוונטי לתפקיד אליו שלחתם את קורות החיים – אם אתם מתמודדים למשרת הייטק למשל זה לא מעניין אף אחד שעבדתם במסעדה או כמחסנאים ברשת חנויות בגדים.
  • רשמו בצורה ברורה ונכונה את האפשרויות ליצור אתכם קשר.
  • הבליטו את התכונות החזקות שלכם העשויות להוות יתרון לתפקיד המיועד כולל שפות זרות שאתם יודעים היטב, רישיון לכלי רכב מיוחד או הכשרות מקצועיות רלוונטיות.

ממליצים:

לאחר שכתבתם בכמה נקודות את הניסיון התעסוקתי שלכם, ההשכלה שלכם והכישורים שלכם כדאי לנסות לשלב בקורות החיים שלכם כמה טלפונים של ממליצים. אלה יכולים להיות לקוחות שעבדו אתכם בעבר או כמובן מעסיקים שלכם ששמרתם אתם על קשר טוב ומוכנים להמליץ עליכם עם חוות דעת אותנטית. 

היום כבר לא צריך לשבור את הראש או לבזבז זמן רב להכנת קורות חיים. היכנסו לאתר של רזומייק ובנו לעצמכם קורות חיים מקצועיים בתוך מספר דקות.

 

המידע באדיבות אתר קורות חיים Resumake

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איפה לומדים דיבוב?
דיבוב יכול לשמש אתכם בתור מקצוע לחיים וגם בתור תחביב ועיסוק שמסייע לכם בעבודה ועם החברים והמשפחה....
קרא עוד »
ספט 24, 2020
ביטול המסתורין של קופות המחשב: חשיפת היתרונות של פתרון חדשני זה
בתחום הקולנוע המודרני, הופעתן של מערכות קופות מחשב חוללה מהפכה בדרך שבה בתי הקולנוע מנהלים את מכירת...
קרא עוד »
נוב 23, 2023
מאגרי תמונות
אתרי תמונות מהווים מקור השראה נהדר’ לאנשים המחפשים ליצור יצירות אמנות משלהם. אפשר למצוא תמונות...
קרא עוד »
דצמ 13, 2022