מיתוג עסקי נכון של מאפייה

מיתוג עסקי

העולם שלנו מוקף באלפי פרסומות, שבו אנו צופים בהן יום יום על גבי המסכים שונים, וכך המוח מבולבל משפע המסרים, החודרים אליו. לכן דווקא בזמנים אלו, כאשר שוק הפרסום מוצף במידע, לתהליך של מיתוג עסקי נכון יש השפעה גדולה לקידום העסק שלכם. 

מיתוג עסקי נכון עם כל המעטפת של שירותים, שכל עסק צריך, על מנת להשאיר רושם על הלקוח, ועל מנת  שלקוח כזה יהיה לקוח נאמן. כאשר מתייחסים אל מאפיה ובעצם לכל מיתוג עסקי נכון מתייחסים אל מספר שלבים שצריכים לבצע במאמר זה נפרט על אחד מהשלבים הללו: 

אפיון מדויק בתחילת התהליך 

אחד השלבים החשובים ביותר במיתוג עסקי נכון הוא האפיון. שלב זה נעשה עוד לפני המיתוג עצמו בשלב זה ישנה חשיבה משותפת עם בעל העסק מה הוא  קהל היעד שלכם? מה הן המתחרים שלכם? ומה מייחד אותם למצוא שפה שיווקית ייחודית לעסק שלכם? כל אלו הם שאלות אפיון, ובעזרת השאלות האלו המיתוג יבחר כעיצוב כרטיס ביקור, עיצוב באנגרים או פרסומות שונות. 

כאשר מתייחסים אל מאפיה, קהל היעד יהיה כל אדם שאוהב מאפים, והמטרה העיקרית היא ליצור מאפים מחומרים מעולים, שכל אחד אוהב תוך התייחסות אל קהל היעד, ואל מגוון רחב של טעמים. לאחר מסקנות לסיעור מוחות הזה, מתחילים לעצב בוחרים צבעים מתאימים לפונט מתאים ושפה שיווקית ייחודית, כמו למשל צורה, לחם, ועוגה. 

פרסום באינטרנט חלק משמעותי מקידום העסק 

לחשיבות של מיתוג נכון, יש השפעה גדולה על נראות העסק בכלל, שכן מיתוג ישמש את בעל העסק גם ברשתות חברתיות, והוא צריך גם להתאים לדרישות של הרשתות החברתיות, ולכן יש להשקיע  בתהליך מיתוג נכון.

> למידע מקצועי נוסף בקרו באתר של טלי סיני סטודיו לעיצוב ומיתוג!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המדריך המלא להחלפת קישורים
החלפת קישורים מהווה את אחת מהדרכים הפופולאריות ביותר בין מקדמי אתרים ובעלי אתרים לצורך השגת קישורים...
קרא עוד »
מאי 29, 2020
כל מה שרציתם לדעת על קידום אתרים בגוגל – ולא העזתם לשאול!
לכל מקום שאליו נסתכל נוכל להבחין בהתקדמות הטכנולוגית האדירה ובהתפתחות היא הובילה ותרמה לה בכלל...
קרא עוד »
יול 19, 2019
מה הקשר בין סרטי תדמית וקידום אתרים
בעלי עסקים רבים חושבים שהפקת סרט תדמיתי יפיק תועלת אחת בלבד וזוהי התועלת שתקרה מעצם הצפייה בסרטון, אך...
קרא עוד »
ינו 24, 2019