וטרינר – איך תדעו שבעל החיים שלכם אוהב את הוטרינר שלכם

1268662-min

אחת מהשאלות שכמעט תמיד מטרידה את מי שיש לו בעל חיים, היא האם אותו בעל חיים אוהב את הווטרינר שמטפל בו או לא. אומנם זה נכון שלרוב אנחנו לא מגיעים בכל שני וחמישי לקליניקה של הווטרינר, אך מצד שני, כאשר אנחנו כן נדרשים לעשות זאת, תמיד נרצה להרגיש שהחיה לא סובלת. אם זו הפעם הראשונה שבה אתם מגדלים חיית מחמד ורוצים לקחת אותו לווטרינר, אנחנו מציעים לכם לבדוק: איך החיה מגיבה? האם היא מתנהגת בהיסטריה? או שההתנהגות שלה יחסית רגילה?

 

שימו לב גם לווטרינר ולהתנהגות שלו

אנשים לא תמיד מודעים לכך, אבל האמת היא, שכדי להבין האם הווטרינר שבו אתם בוחרים מספיק טוב או לא, צריך לראות לא רק איך החיה מגיבה אליו, אלא גם איך הוא בעצמו מתנהג. האם הוא טורח בכלל לנסות להכיר את החיה? האם הוא מבין שהיא שונה מהחיה שהייתה אצלו לפני כמה דקות? והאם הוא מלטף את חיית המחמד שלכם או רק בודק אותה ומתייחס אליו כאל מטופלת? חשוב לשים לב לכל הפרטים האלה, כי אין ספק שזה יכול להשפיע על רמת הלחץ שתרגיש חיית המחמד שלכם במהלך הביקור אצל הווטרינר.

 

מקצועיות וציוד

למרות שבהחלט כדאי יהיה לפנות אל ווטרינר שיש לו לב גדול ורחב ושיודע להתייחס יפה אל חיות המחמד, חשוב גם להתייחס לצד המקצועי שהוא מביא איתו. האם הוא מנוסה? עד כמה הוא באמת מומחה? והאם הוא מחזיק בקליניקה שלו את הציוד הרפואי הכי מתקדם שיש היום בתחום הווטרינריה? חשוב לברר את כל הפרטים האלה כי בסופו של דבר, אתם רוצים שרק הטובים ביותר יהיו אחראים על הטיפול בבריאות חיית המחמד שלכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: