יתרונות השימוש בשוברי תשלום ממוגנטים

יתרונות השימוש בשוברי תשלום ממוגנטים

שוברי תשלום ממגנטים הם אופציה נוחה מאד לשימוש ולכן אזרחים משתמשים בהם כדי לבצע תשלומים למוסדות ספציפיים על פי הצורך שלהם.

האופציה של שוברי תשלום ממוגנטים

הייצור של שוברי תשלום ממוגנטים מותאם לתשלום שכר לימוד לאוניברסיטאות ולמכללות ברחבי ישראל. בכל פעם שהסטודנט צריך לשלם שכר לימוד, הוא ממלא את הסכום לתשלום על פי ההנחיות של המוסד הספציפי להשכלה גבוהה ומשלם זאת בבנק. 

בכל שובר קיים פס מגנטי מתוחכם ובאמצעותו משייך מוסד זה את התשלום לסטודנט הספציפי וכך המערך המוחשב קולט את התשלום בכרטיס של הסטודנט. קיימת חשיבות רבה לקליטתו של האישור כדי לקדם את כל המהלכים הנדרשים עבור הסטודנט כמו המשך הלימודים וכל ההתנהלות השוטפת.

איכותו של השובר הממוגנט

בעבר בעת התשלום בבנק, התקשה הפקיד לחתוך כיאות את חלקו התחתון של השובר אשר מוחזר ללקוח לצורך מעקב. אך היום מדובר בשובר בטיב מעולה שכולל קו תלישה מצוין והוא נתלש בקלילות תוך שמירה על המבנה של השובר, בלי מצב שבו חלק חשוב נתלש שלא כראוי. 

הנראות של שוברי התשלום הממוגנטים

אומנם המטרה של שוברים ממוגנטים היא לבצע תשלום אך קיימת חשיבות גם לנראות שלהם. לכן הם שוברים מעוצבים שכוללים את שמו והסמל הרשמי של המוסד הספציפי כמו הטכניון, האוניברסיטה, העברית והמכללה למנהל. השוברים מעוצבים, הלוגו תואם בגווניו את סימן ההיכר של המוסד הלימודי המכובד.

עובדים על פי ההנחיות הרשמיות

מעת לעת משרד התמ"ת ומשרד החינוך מבצעים שינויים בהנחיות של אופן הכנת השוברים הללו בהתאם לצורך. אנו קולטים את ההוראות ומבצעים את כל השינויים הנדרשים כדי שתהיה התאמה מדויקת והשוברים הממוגנטים ייקלטו במערכות הממוחשבות של המוסד הלימודי.

לפרטים נוספים היכנסו לאתר של Offset Color

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: