מה תלמדו בקורס MALWARE ובמה זה יעזור לכם?

תוכנה זדונית היא סוג של תוכנה זדונית שניתן להשתמש בה כדי לגנוב נתונים או לפגוע במערכת ההפעלה של המחשב. זה ידוע גם בתור וירוס, תוכנת ריגול, טרויאני, תולעת ושמות אחרים. . תוכנות זדוניות מופצות בדרך כלל על ידי אתרים זדוניים, מיילים, דואר זבל ואמצעים אלקטרוניים אחרים. תוכנה זדונית היא סוג של תוכנה זדונית שניתן להשתמש בה כדי לגנוב נתונים או לפגוע במערכת ההפעלה של המחשב שלך. זה ידוע גם בשם וירוסים, תוכנות ריגול, טרויאניות, תולעים ושמות אחרים. 

תוכנות זדוניות מופצות בדרך כלל על ידי אתרים זדוניים, מיילים, דואר זבל ועוד אלקטרוני . ייתכן גם שהתוכנה הזדונית תוריד ממקומות אחרים והיא יכולה למצוא את דרכה למחשב שלך. תוכנה זדונית משפיעה בעיקר על המחשב שלך לא רק על ידי הדבקת הנתונים האישיים שלך אלא גם על ידי יצירת תוכנת ריגול, תוכנת פרסום, טרויאנית או סוגים אחרים של תוכנות זדוניות שיכולות להשפיע עליך כמו גם לגנוב מידע במכשיר שלך. הסיבה העיקרית הסיבה שהתוכנה הזדונית נקראת בשם כזה היא בגלל שהיא בדרך כלל נשארת במחשב שלך במשך תקופה ארוכה ולא נעלמת. הדבקה בתוכנה זדונית יכולה להוביל לכמה בעיות חמורות כמו האטות, קריסות ובעיות אחרות כאשר התוכנה הזדונית חודרת למכשיר שלך. 

לימוד קורס MALWARE:

באמצעות קורס MALWARE תוכלו ללמוד לעשות שימוש בכלים שונים וטכניקות לבדיקת מערכת ההפעלה והמחשב ואיתור תוכנות זדוניות. בקורס זה תוכלו ללמוד כיצד לנתח נוזקות לאחור ולנתח את ההתנהגות של הנוזקה. תלמדו לנתח את הקוד באופן סטטי וגם באופן דינמי וכיצד הנוזקות הללו יודעות להסתיר את עצמן בכדי לפגוע במשתמשים. בסיום הקורס תהיה לכם היכולת לבחון בצורה מעמיקה מתדולוגיות שונות ונוזקות שונות, כיצד לזהות אותן ואיך להתנהל מולן.

מתעניינים בלימודי סייבר? הירשמו עכשיו >>>

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פיתוח אפליקציות לאנדרואיד – כיצד בוחרים את החברה הנכונה
אם אנחנו רוצים לפתח מוצר כמו אפליקציה למכשיר אנדרואיד, בין אם זה מכשיר סלולר או מכשיר אחר, עלינו לשכור...
קרא עוד »
מאי 20, 2021
איך להתחיל למכור באמזון
אנשים רבים שומעים על האפשרות להרוויח ולהתפרנס ממסחר באינטרנט ומגלים גם הם עיניין בלעסוק בתחום המסחר...
קרא עוד »
דצמ 15, 2022
מי צריך אתר אינטרנט
פעם השאלה "מי צריך אתר אינטרנט" היתה מובנית מאליה, הרי כל מי שרצה להגדיל את החשיפה שלו, ליהנות מקהל...
קרא עוד »
מרץ 04, 2019