מה תלמדו בקורס MALWARE ובמה זה יעזור לכם?

תוכנה זדונית היא סוג של תוכנה זדונית שניתן להשתמש בה כדי לגנוב נתונים או לפגוע במערכת ההפעלה של המחשב. זה ידוע גם בתור וירוס, תוכנת ריגול, טרויאני, תולעת ושמות אחרים. . תוכנות זדוניות מופצות בדרך כלל על ידי אתרים זדוניים, מיילים, דואר זבל ואמצעים אלקטרוניים אחרים. תוכנה זדונית היא סוג של תוכנה זדונית שניתן להשתמש בה כדי לגנוב נתונים או לפגוע במערכת ההפעלה של המחשב שלך. זה ידוע גם בשם וירוסים, תוכנות ריגול, טרויאניות, תולעים ושמות אחרים. 

תוכנות זדוניות מופצות בדרך כלל על ידי אתרים זדוניים, מיילים, דואר זבל ועוד אלקטרוני . ייתכן גם שהתוכנה הזדונית תוריד ממקומות אחרים והיא יכולה למצוא את דרכה למחשב שלך. תוכנה זדונית משפיעה בעיקר על המחשב שלך לא רק על ידי הדבקת הנתונים האישיים שלך אלא גם על ידי יצירת תוכנת ריגול, תוכנת פרסום, טרויאנית או סוגים אחרים של תוכנות זדוניות שיכולות להשפיע עליך כמו גם לגנוב מידע במכשיר שלך. הסיבה העיקרית הסיבה שהתוכנה הזדונית נקראת בשם כזה היא בגלל שהיא בדרך כלל נשארת במחשב שלך במשך תקופה ארוכה ולא נעלמת. הדבקה בתוכנה זדונית יכולה להוביל לכמה בעיות חמורות כמו האטות, קריסות ובעיות אחרות כאשר התוכנה הזדונית חודרת למכשיר שלך. 

לימוד קורס MALWARE:

באמצעות קורס MALWARE תוכלו ללמוד לעשות שימוש בכלים שונים וטכניקות לבדיקת מערכת ההפעלה והמחשב ואיתור תוכנות זדוניות. בקורס זה תוכלו ללמוד כיצד לנתח נוזקות לאחור ולנתח את ההתנהגות של הנוזקה. תלמדו לנתח את הקוד באופן סטטי וגם באופן דינמי וכיצד הנוזקות הללו יודעות להסתיר את עצמן בכדי לפגוע במשתמשים. בסיום הקורס תהיה לכם היכולת לבחון בצורה מעמיקה מתדולוגיות שונות ונוזקות שונות, כיצד לזהות אותן ואיך להתנהל מולן.

מתעניינים בלימודי סייבר? הירשמו עכשיו >>>

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך קונים צפיות ביוטיוב?
בדומה למלחמה על כמות העוקבים באינסטגרם או כמות הלייקים בפייסבוק כאשר אנו מעלים סרטונים ליוטיוב אנו...
קרא עוד »
דצמ 05, 2021
סרטוני אנימציה – למה זה כדאי?
כשאנחנו בוחנים אופציות ודרכים כיצד להגיע אל הלקוחות שלנו, בין אם זה לצורך שיווק או קידום של מוצר או...
קרא עוד »
ינו 05, 2020
מהו מסמך אפיון לאפליקציה?
מטרת מסמך אפיון אפליקציה היא לעזור למפתחים להבין מה האפליקציה צריכה לעשות ואיך היא צריכה להיראות. זה...
קרא עוד »
אוק 29, 2022