מהו מסמך אפיון לאפליקציה?

מטרת מסמך אפיון אפליקציה היא לעזור למפתחים להבין מה האפליקציה צריכה לעשות ואיך היא צריכה להיראות. זה גם עוזר להם לתכנן את העתיד ולהתחשב בכל שינוי בטכנולוגיה או בצרכים העסקיים.

מסמך מפרט בקשה הוא מסמך המגדיר את הדרישות לבקשה. הוא כולל את הדרישות הפונקציונליות והלא פונקציונליות, כמו גם כל מפרט טכני רלוונטי אחר.

מסמך מפרט יישום הוא תיאור מפורט של התוכנה או החומרה שפותחו על ידי חברה או אדם פרטי. בדרך כלל הוא מכיל מידע על מה התוכנה עושה, איך היא פועלת ולמה היא נחוצה.

.

מסמך מפרט יישום כולל בדרך כלל את הסעיפים הבאים:

– תיאור כללי של הבקשה,

– ארכיטקטורת ועיצוב יישומים,

– פרטי יישום כגון שפת תכנות בשימוש או כלי פיתוח בשימוש.

לשם מה עושים את זה? 

מטרת מסמך זה היא לספק מבוא ואפיון קצר של האפליקציה. המאפיינים מבוססים על ההבנה שלנו כיצד האפליקציה תעבוד.

האפליקציה תשמש את התלמידים למעקב אחר ההתקדמות שלהם בבית הספר, הורים, מורים ומנהלים. זה גם יאפשר תקשורת בין תלמידים, מורים, הורים ומנהלים. האפליקציה עוצבה מתוך מחשבה על בתי ספר, אך יכולה לשמש כל מי שצריך לעקוב אחר ההתקדמות בחייו או בקריירה שלו.

אפיון אפליקציה הוא תהליך של זיהוי האישיות של אפליקציה. זה עוזר לזהות במה עוסקת האפליקציה וכיצד יש להשתמש בה. אפיון האפליקציה חשוב על מנת להבין את הצרכים והציפיות של המשתמש. זה גם עוזר ביצירת אסטרטגיית שיווק יעילה עבור האפליקציה שלך.

אפיון הוא תהליך הכולל ניתוח קהל היעד, הגדרת המטרות, הבנת צרכיו ועיצוב מוצר שיוכל לענות על צרכים אלו. אפיון עוזר לך להבין מה המוצר שלך עושה וכיצד הוא יכול לשמש את קהל היעד שלך.

קראו עוד באתר: https://any-app.com/

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

איך בוחרים חברה לקידום אתרים?

יש הרבה חברות לקידום אתרים בחוץ. קשה למצוא את המתאים לצרכים שלך. מאמר זה יעזור לכם לבחור חברה לקידום אתרים אורגני שתתאים בצורה הטובה ביותר לצרכים

קרא עוד »

מאגרי תמונות מומלצים

מאגרי תמונות מומלצים הם קבוצה של תמונות שבהן תוכל להשתמש עבור התוכן שלך. לרוב, תמונות אלו צולמו על ידי צלמים מקצועיים והן נבחרו בשל איכותן.

קרא עוד »

מה צריך ללמוד כדי לעבוד בהייטק?

בעולם שבו אוטומציה הופכת נפוצה יותר ויותר, חשוב לדעת אילו מיומנויות צריך ללמוד כדי לעבוד בהייטק. במאמר זה, נעבור על כמה מהמיומנויות הנחוצות לאנשים ללמוד

קרא עוד »