מי צריך אתר אינטרנט

אתר אינטרנט

פעם השאלה "מי צריך אתר אינטרנט" היתה מובנית מאליה, הרי כל מי שרצה להגדיל את החשיפה שלו, ליהנות מקהל לקוחות רחב וגדול יותר, היה צריך להחזיק באתר אינטרנט. לא היה בכך ספק בכלל. מי שלא היה ברשת, לא היה קיים ואיבד אפשרויות לקבל חשיפה רחבה מאוד.

היום השאלה הזאת קצת פחות מובנית מאליה ואכן יש לא מעט אנשים ששואלים אותה. האם כל אחד צריך אתר אינטרנט, האם זו הדרך הטובה לקבל חשיפה, האם זה הכלי הפרסומי, השיווקי, הטוב ביותר שהאינטרנט מציע לנו היום?

התשובה היא לא. בעידן בו חלק גדול מזמן הגלישה שלנו מופנה לרשתות חברתיות ובראשן פייסבוק,  טוויטר, אינסטגרם, ואפילו יוטיוב, לא בטוח שכל אחד צריך אתר אינטרנט. אנחנו יכולים למצוא היום לא מעט עסקים שמעדיפים להקים עמוד עסקי בפייסבוק ולשווק את עצמם דרך שם.

על מנת להבין מי צריך אתר אינטרנט, צריך להבין קודם מה היתרונות של אתר כזה. ראשית, אנחנו שולטים בו באופן מלא. לא רק בתוכן שמופיע בו אלא גם בכל המאפיינים שהוא מכיל ובכל הכלים שאנחנו יכולים להשתמש בהם. אנחנו קובעים מה יהיה באתר בצורה מלאה.

שנית, אתר אינטרנט להבדיל מעמוד פייסבוק  עסקי, מאפשר לנו לשמור הרבה יותר מידע, תכנים ותמונות, והגולשים יכולים לחזור אליהם מתי שירצו. הדברים לא נעלמים ולא הולכים לאיבוד.

שלישית, אנחנו יכולים להפעיל דרך האתר מערך שלם, שכולל גם עמוד פייסבוק וגם עמודים ברשתות חברתיות אחרות כמו פרסום באינסטגרם.

אז מי צריך אתר אינטרנט?

ברמת העיקרון האתר יכול לשרת 3 גורמים עיקריים. הראשון, עסקים גדולים שמעוניינים להציג את כל השירותים והמוצרים שלהם ולהגיע לא רק אל קהל מקומי גם אל קהל בינלאומי. זה יהיה הרבה יותר נוח לעשות את זה דרך אתר אינטרנט.

גורם שני, אמצעי תקשורת, מוסדות חינוך, ארגונים וכדומה. דרך האתר הם יוכלו להציע הרבה יותר תכנים, הרבה יותר מאמרים, הרבה יותר מידע.

גורם שלישי, גורם שמבקש למכור מוצרים ושירותים. הדרך הטובה לעשות את זה היא דרך אתר אינטרנט.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר https://taitz.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תיקון דייסון – עושים את זה בקלות
דייסון היא חברה שקיימת למעלה מ-40 שנה. נכון לשנת 2018, דייסון הוא אחד מ-10 מותגי הוואקום הנמכרים ביותר...
קרא עוד »
אוק 27, 2022
מהו מסמך אפיון לאפליקציה?
מטרת מסמך אפיון אפליקציה היא לעזור למפתחים להבין מה האפליקציה צריכה לעשות ואיך היא צריכה להיראות. זה...
קרא עוד »
אוק 29, 2022
לידים קרים -איך להפוך אותם לחמים
אי אפשר להתעלם מכך שלידים חמים (וזאת בהשוואה אל לידים קרים), הם בעלי הפוטנציאל הגבוה יותר לסגירת...
קרא עוד »
אפר 30, 2022