בניית אתרים לחבורת גדולות – כמה זה יעלה לכם?

כל חברה קטנה או גדולה צריכה אתר אינטרנט לעסק. באמצעות האינטרנט ניתן להגיע לקהלי יעד נוספים, להנגיש עבורם את האפשרות להזמין את השירותים והמוצרים של החברה אונליין וכמובן להפעיל את העסק 24/7 בצורה הנגישה והנוחה ביותר. עבור עסקים קטנים חשוב לבנות אתר כדי להביא עוד לקוחות לעסק ולצמוח כלכלית ומקצועית ועבור עסקים גדולים מלבד הצמיחה הכלכלי והמקצועית הרי שזה יהיה גם עניין של מוניטין שכן חברה גדולה ללא אתר אינטרנט בעידן הדיגיטלי של היום יהיה בגדר מבוכה.

מה ההבדל בין אתרים לחברה גדולה לאתרים לחברות קטנות?

בניית אתרים לחברות גדולות לרוב יהיו יקרים יותר מאתרים של חברות קטנות. הסיבה לכך היא שהחברה גדולה רוצה להציג את עצמה כחברה גדולה ומובילה בתחומה, אולי אפילו בהתאם למיתוג האמיתי שלה מחוץ לעולם הדיגיטלי, ולכן חייבת לשמור על סטנדרטים גבוהים. משום כך לא תראו חברות של מיליונים המשקיעות באתרי תדמית שעלו 2000-3000 שח בלבד. בדרך כלל אתרים אלה יכללו חנות דיגיטלית, אולי מערכת משתמשים עם מועדון לקוחות, כלי כלשהו או מערכת הזמנת כרטיסים וכד'. אלו עולים כסף נוסף בבניית האתר ולכן עלות העבודה מתייקרת.

כמה עולה לנו לבנות אתר?

העלות הבסיסית של אתר תדמית ממוצע נעה בין 3 ל-5 אלף שקלים לפני מע"מ. העבודה תכלול בניית אתר, מותאם למובייל, עם כמה עמודים בסיסיים, הזנה של כמה מוצרים/שירותים באתר ואולי גם עיצוב לוגו ועיצוב או שניים נוספים כחלק מהשירות. אתר חנות יהיה בין 5 ל-15 אלף ₪ תלוי באפיון של האתר וכמות המוצרים שצריך להעלות לאתר.

האם אנו צריכים לנסות להוריד במחיר?

כל בעל עסק מנסה להתמקח על המחיר ולהוריד אותו אולם כאשר אתם מאפיינים עם חברת בניית האתרים את האתר שלכם והיא נותנת לכם הצעת מחיר מסודרת לאחר האפיון ולא מחיר כללי באוויר, אתם לא רוצים לנסות להוריד אותה במחיר כי זה ככל הנראה יגרור עבודה גרועה יותר על האתר שלכם וכאשר מדובר על אתר מקצועי לחברה גדולה אתם לא רוצים לקחת סיכון.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר צרו קשר באתר שלנו: https://www.npcoding.com

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית אתרי אינטרנט – למה משתלם להשקיע בו?
הרבה מאוד בעלי עסקים ובעלי מקצוע מתלבטים בשאלה, כמה כסף עליהם להשקיע באתר האינטרנט אותו הם מבקשים...
קרא עוד »
דצמ 17, 2021
המדריך המלא שלך כיצד מוצרי הרבלייף תומכים בירידה במשקל
Herbalife Nutrition ביססה את עצמה כשחקנית מפתח בתעשיית ניהול המשקל, ומציעה מגוון מוצרים שאנשים רבים משלבים...
קרא עוד »
אפר 16, 2024
ביטול המסתורין של קופות המחשב: חשיפת היתרונות של פתרון חדשני זה
בתחום הקולנוע המודרני, הופעתן של מערכות קופות מחשב חוללה מהפכה בדרך שבה בתי הקולנוע מנהלים את מכירת...
קרא עוד »
נוב 23, 2023