קורס QA בנתניה

קורס QA תוכנן על ידי האקדמיה לבדיקות תוכנה על מנת לספק הבנה טובה יותר של מה שנדרש כדי להיות בוד .QA הקורס גם מספק לסטודנטים מיומנויות מעשיות כמו איתור באגים ובדיקת קוד יישומים, כמו גם יצירת מקרי מבחן לתוכנה.

קורסי QA הופכים פופולריים בקרב אנשים שיש להם תשוקה לבדיקות. הם נועדו לעזור לאנשים ללמוד כיצד לבדוק תוכנות, אפליקציות לנייד, אתרים ועוד.

הקורס מיועד לסטודנטים בעלי תואר ראשון במדעי המחשב או הנדסה, אך הוא פתוח גם לאחרים שרוצים ללמוד על QA.

קורסי QA מוצעים על ידי המכללה לאוטומציה בנתניה למעוניינים ללמוד על תחום בדיקות התוכנה ומועברים על ידי אנשי מקצוע מנוסים מחברות תוכנה ומהאקדמיה.

למי קורס QA בנתניה יכול להתאים?

קורס qa master הוא קורס מקוון המלמד את התלמידים כיצד לבדוק תוכנה.

במסגרת קורס QA בנתניה הסטודנטים לומדים כיצד לבדוק תוכנות, אתרים ואפליקציות לנייד. הקורס מסייע לסטודנטים ללמוד כיצד להשתמש בכלים ותהליכים שונים הנפוצים בתחום בדיקות התוכנה.

קורסי QA מספקים חווית למידה מובנית, שיכולה להיות מועילה למי שחדש ב-QA או רוצה ללמוד עוד על זה.

יתרונות הקורס

ישנם יתרונות רבים בלקיחת קורס QA עם השמה. אלה כוללים רכישת מיומנות חדשה שניתן להשתמש בה בהזדמנויות קריירה עתידיות, להרוויח כסף בזמן שאתה לומד ומציאת הזדמנות לעבוד בתחום הרצוי לך.

מומלץ לעבור קורס QA אם אתם רוצים לפרוץ לעולם בדיקות התוכנה. הכישורים שאתה לומד בקורס זה יעזרו לך בקריירה שלך וגם יקלו על חייך.

הכישורים שניתן לרכוש הלכה למעשה בקורס זה, יעזרו לך בקריירה שלך וגם יקלו על חייך. אתה מקבל לעבוד עם טכנולוגיות חדשות ושפות תכנות שיכולות להיות מאתגרות עבור מישהו שמעולם לא קידד קודם לכן.

חלק מהסטודנטים מגלים שקורס QA גמיש יותר מקורסים אחרים, כך שהם יכולים לעקוף את לוחות הזמנים שלהם ועדיין לקבל את התואר בזמן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

שיעור פרטי באנגלית

שיעורים פרטיים הם דרך מצוינת ללמוד שפה. ניתן להשתמש בהם בדרכים רבות ושונות, אך העיקרית שבהן היא לעזור לכם ללמוד לבחינה. אתם יכולים ללמוד שפה

קרא עוד »

קידום אורגני או פרסום בגוגל?

במאמר זה אדבר על היתרונות והחסרונות של שימוש באסטרטגיות פרסום בגוגל / קידום אורגני. גוגל הוא מנוע חיפוש חזק מאוד ומשמש מיליארדי אנשים ברחבי העולם.

קרא עוד »