כיצד מתבצע כריית ביטקוין?

כריית ביטקוין היא תהליך של הוספת רשומות עסקאות לפנקס הציבורי של ביטקוין על מנת לאמת עסקאות ולהגביר את האבטחה של הרשת.

כריית ביטקוין היא תהליך של הוספת רשומות עסקאות לפנקס הציבורי של ביטקוין על מנת לאמת עסקאות ולהגביר את האבטחה של הרשת. נאמר שנדרשת אנרגיה בשווי מיליארד דולר בשנה רק כדי להניע כורי ביטקוין. עם זאת, עם טכנולוגיות יעילות יותר, ניתן להפחית מספר זה באופן משמעותי.

כדי לכרות ביטקוינים, צריך מחשב עם חומרה מיוחדת שמבצע חישובי SHA256 על גושי עסקאות כדי למצוא פתרונות העומדים בתנאים מסוימים. הכורה הראשון שיפתור את זה יקבל 25 ביטקוין כפרס על מאמציהם.

כריית ביטקוין היא תהליך של הוספת רשומות עסקאות לפנקס הציבורי של ביטקוין של עסקאות קודמות ויצירת ביטקוינים חדשים. התשובה פשוטה: הכרייה נעשית על ידי מחשבים המשתמשים בתוכנה ובחומרה כדי לפתור בעיות מתמטיות. המחשב הראשון שיסיים את הבעיה מקבל פרס בביטקוין.

הכרייה הפכה לעסק תחרותי מכיוון שניתן להשתמש בה כדי לייצר ביטקוין, שאותו ניתן למכור עבור מטבע אמיתי או לשמור כהשקעה. כריית ביטקוין היא תהליך של הוספת רשומות עסקאות לפנקס הציבורי של ביטקוין של עסקאות קודמות.

איך עושים את זה בפועל וכיצד יכולה לעזור לנו?

תהליך כריית הביטקוין הוא לפתור חידה קשה מבחינה חישובית שתגרום להענקת ביטקוין לכורה. תהליך זה מספק תמריץ לאנשים לכרות וגם מהווה מחסום לקראת ריכוזיות מכיוון שהקושי החישובי גדל עם הזמן.

כריית ביטקוין משתמשת בקריפטוגרפיה SHA256, מה שאומר שקשה למצוא hash שמתחיל במספר מסוים של אפסים מכיוון שיכול להיות שכל שתי כניסות שאינן חולקות ביטים משותפים ואין להן קידומות משותפות (שמתחילות ב-0) לייצר את אותו ערך hash .

לטיפים מהמומחים של ביטס אוף גולד >>>

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

איך בוחרים חברה לקידום אתרים?

יש הרבה חברות לקידום אתרים בחוץ. קשה למצוא את המתאים לצרכים שלך. מאמר זה יעזור לכם לבחור חברה לקידום אתרים אורגני שתתאים בצורה הטובה ביותר לצרכים

קרא עוד »

מאגרי תמונות מומלצים

מאגרי תמונות מומלצים הם קבוצה של תמונות שבהן תוכל להשתמש עבור התוכן שלך. לרוב, תמונות אלו צולמו על ידי צלמים מקצועיים והן נבחרו בשל איכותן.

קרא עוד »

מה צריך ללמוד כדי לעבוד בהייטק?

בעולם שבו אוטומציה הופכת נפוצה יותר ויותר, חשוב לדעת אילו מיומנויות צריך ללמוד כדי לעבוד בהייטק. במאמר זה, נעבור על כמה מהמיומנויות הנחוצות לאנשים ללמוד

קרא עוד »