לידים קרים -איך להפוך אותם לחמים

אי אפשר להתעלם מכך שלידים חמים (וזאת בהשוואה אל לידים קרים), הם בעלי הפוטנציאל הגבוה יותר לסגירת מכירה. במאמר זה רשמנו בפניכם מהו ליד, מה ההבדל בין לידים קרים לחמים וכיצד ניתן להפוך לידים קרים לחמים. קריאה נעימה.

 

מהו ליד?

ליד הוא מושג המשתייך אוטומטית לעולם המכירות הדיגיטלי. המשמעות של מושג זה בעולם השיווק הדיגיטלי היא פרטי התקשרות או זיהוי של לקוח פוטנציאלי בעקבות התעניינות בשירות מסוים או במוצר מסוים של אותו חברה או עסק. פרטי ההתקשרות של הליד יכללו בדרך כלל שם, מספר נייד וכתובת דואר אלקטרוני. המטרה העיקרית של אותו חברה שמעוניינת בלידים היא סגירה, קרי, מכירה והפיכת אותו קונה פוטנציאלי שהשאיר את הפרטים שלו לקונה בפועל.

 

מהם לידים קרים וחמים?

לידים קרים הם פרטי התקשרות של לקוחות שהתעניינו במוצרים או שירותים, אך לא של החברה שלכם. חשוב  להבין שלקוחות אלו לא הביעו שום עניין במוצר שלכם ולכן הפנייה אליהם תהיה פנייה קרה, כלומר פנייה בה יוצג להם לראשונה המוצר או השירות אותו אתם מוכרים. ישנם עסקים בתחום שיווק דיגיטלי לעסקים המוכרים לידים לחברות שונות, וזאת על פי פילוח ברור של קהל היעד המתבקש על ידי החברה. לאחר קבלת הלידים הקרים, החברה פונה אליהם, מציעה להם את השירות או המוצר כאשר המטרה היא הפיכתם ללקוחות החברה והגדלת הכנסות החברה. לידים חמים לעומת זאת הם פרטי התקשרות של אנשים שהתעניינו ישירות במוצר או שירות אותו אתם מציעים.

 

הפיכת ליד קר לליד חם

חשוב להבין שאמנם קשה יותר למכור ללקוחות קרים, קרי, לקוחות מרשימות תפוצה קרות, אך אם פונים באופן נכון לאותם אנשים, בתדירות אופטימלית ומתחילים לרקום "מערכת יחסים" קרובה, קיים בהחלט סיכוי להפוך צרכנים פוטנציאליים אלו ללקוחות בטווח הרחוק. בנוסף, באם פונים לחברה הנכונה עם פילוח מדויק המתאים למטרת המכירה שלכם, ניתן לקנות לידים קרים ואיכותיים אשר קרוב לוודאי יתעניינו גם במוצרים אותם תשווקו להם. בהצלחה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה מיוחד בקורס הפושטק של אדם טל מקורסים אחרים
אדם טל הוא כבר מזמן לא סתם אדם אנונימי. יש עליו הרבה מידע ולמעשה, אנשים שמנסים ללמוד עליו מגיעים למידע...
קרא עוד »
מאי 30, 2020
קידום אתרים בירושלים – פנו אל חברה מקצועית
שירותי קידום אתרים בירושלים צריכים להתבצע בצורה יסודית ומקצועית ככל האפשר וזאת אם תהיו מעוניינים...
קרא עוד »
ספט 23, 2021
הכי מהר שרק אפשר: כל מה שצריך לדעת כשבוחרים ספק אינטרנט
מה חשוב לדעת כשבוחרים בספק אינטרנט? שהחיבור יהיה הכי מהיר שאפשר? לא בהכרח. אז מה חשוב לדעת בהקשר זה?...
קרא עוד »
יונ 19, 2022