איך קונים צפיות ביוטיוב?

קניית צפיות ביוטיוב

בדומה למלחמה על כמות העוקבים באינסטגרם או כמות הלייקים בפייסבוק כאשר אנו מעלים סרטונים ליוטיוב אנו שואפים לכמה שיותר צפיות בסרטונים. נכון שחשוב גם להרוויח לייקים, תגובות והרשמות לערוץ שלנו אולם במקביל לאלה כמות הצפיות בסרטון הופכת אותו לפופולארי יותר, מסקרן יותר בעיני הגולשים כיוון שיש לו הרבה צפיות וכמובן מסייע לקידום האורגני של הסרטון ביוטיוב. קניית צפיות ביוטיוב תוכלו לבצע דרך מערכת הפרסום של גוגל (שהיא גם הבעלים של יוטיוב) או באמצעות אנשים שונים המספקים שירות זה.

כיצד קניית צפיות ביוטיוב תעזור לכם?

רכישת צפיות ביוטיוב תסייע לכם לקידום האורגני של הסרטון ביוטיוב כיוון שבדומה למנוע החיפוש של גוגל, יוטיוב מדרגת את הסרטונים המופיעים בתוצאות בהתאם לפרמטרים שונים כמו כמות הצפיות בסרטון ובערוץ, כמות העוקבים בערוץ, אורך הצפייה הממוצע בסרטונים, כמות לייקים, תגובות, שיתופים ועוד. בנוסף כמות הצפיות תשפיע על המוניטין של הערוץ ושל הסרטון בעיני הגולשים שכן כמות גדולה של צפיות תמשוך עוד אנשים לצפות.

ממה צריך להיזהר?

יוטיוב איננה מאפשרת במדיניות שלה את כל הנושא של קניית צפיות ביוטיוב (באופן טבעי היא תעדיף שהצפיות יהיו באופן אורגני וישקפו באמת את איכות הסרטונים והערוצים או לכל הפחות שאנשים ישלמו להם דרך מערכת הפרסום של גוגל עבור קידום הסרטונים והצפיות בהם). לכן אם אתם רוכשים צפיות מגורם חיצוני עשו זאת בחכמה אחרת אתם מסתכנים בסגירת הערוץ שלכם. קראו בהרחבה על קידום ברשתות החברתיות!

איך נפחית את הסיכון?

ראשית ודאו שאתם רוכשים צפיות במחיר הגיוני ולא צפיות ספאמיות של כמה שניות. אם הצפיות יהיו ארוכות יותר ולא צפיות של כמה שניות רק כדי לרשום +1 לצפיות בסרטון הרי שמדובר יהיה בדבר טבעי יותר. כמו כן כדאי לאזן בין כמות הצפיות לכמות לייקים ותגובות הגיונית. 

כלומר כדאי לקנות גם לייקים ותגובות במינון מסוים ביחס לכמות הצפיות המוזמנת. ולבסוף בחרו מקור אמין, עדיף ישראלי ולא אנשים מחו"ל הצופים בסרטון בעברית למשל. 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הכנסה נוספת מהבית

העבודות המבוקשות ביותר מהבית

בעבר אנשים היו צריכים בהכרח לצאת מהבית, להגיע למשרד או לחנות כדי לעבוד ולהתפרנס. כיום בעידן האינטרנט והעובדה שאנשים רבים עובדים מהבית, יש כלים טכנולוגים

קרא עוד »