לאלו ארגונים תתאים תוכנת Followup Crm?

אז מה זה תוכנת CRM?   תכנה לניהול לקוחות משודרגת אשר מותאמת מאוד לשוק הישראלי. היא פותחה על ידי מומחים בתחום המכירים את צרכי השוק, דרכי ההתנהלות בין עסקים ובין אנשי עסקים ועוד. התוכנה מוטמעת בקלות ומתאימה מאוד לארגונים בסדרי גודל שונים. בעיקר, בינוניים וגדולים בהם יש מחלקות ואגפים שונים שיש צורך לחברם במערכת ממוחשבת אחת אשר מעבירה המידע לכולם בו זמנית. התקשורת ביניהם חשובה למניעת כפילות וטעויות ותורמת לייעול משמעותי.

שיווק ומכירות

תוכנת Followup Crm  מסוגלת לסייע רבות בניהול השיווק והמכירות בארגון. התרומה היא בשני אלמנטים חשובים. הראשון הינו התנהלות מול לקוחות קיימים תוך כדי ניצול מלוא הפוטנציאל הרווחי עימם, והשנייה היא ברכישת חדשים כל העת. ארגון בעל מערכת בריאה מצליח בשני אלמנטים חשובים אלו. היא תסייע לשמור על מערכת יחסים הדוקה עם הלקוח, תאפשר לימוד מהיר של צרכיו, דרכי עבודתו ועוד ובכך תספק עבורו פתרונות שיביעו רצונו. כך הוא יתמיד בקבלת שירותים לאורך זמן. לקוחות אלו מהווים את הבסיס ממנו צומחים הלאה. 

ממשק כלל ארגוני

תוכנת Followup Crm תנהל תכתובות, פגישות ועוד. בכך תשפר ביצועי אנשי המכירות ותבטיח סגירת עסקאות מהירה עם לקוחות קיימים. רכישת חדשים נעשית על עריכת קמפיינים פרסומיים מוצלחים, ניהול מערך שיווק, מכירות וטלמרקטינג כולל תסריטי שיחה וטיפול בהתנגדויות ועוד. כל אלו בנוסף לניהול המשלוחים בצורה מסודרת כולל הנפקת תעודות משלוח. בנוסף, ממשק עם תוכנות ניהול מערכת חשבונות בארגון להשלמת עסקה, להוצאת חשבונית לחיוב הלקוח ועוד. ארגונים ישראליים רבים מתמודדים בשוק תחרותי מאוד ורבים גם פונים לשיווק בינלאומי. לכל אחד כזה נדרשת  תכנה מקצועית אשר תוטמע בו על ידי חברה בעלת מוניטין בתחום.שתוטמע בא

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קורס החייאה
לימוד עזרה ראשונה בכלל וקורס החייאה בפרט, הם מהדברים היותר חשובים שתוכלו לעשות בזמנכם הפנוי. אף פעם...
קרא עוד »
דצמ 06, 2020
שיקולים מרכזיים ללימוד קורסים דיגיטליים בטכנולוגיה ושיווק
יציאה למסע דרך קורסים דיגיטליים בטכנולוגיה ושיווק היא צעד מרכזי לקראת צמיחה אישית ומקצועית. תחומים...
קרא עוד »
מרץ 18, 2024
צילום לאתרי אינטרנט – מתי זה מתאים?
שירותי צילום לאתרי אינטרנט יוכלו להיות בעלי תועלת רבה עבור חנויות ואתרים שמייצגים עסקים שמציעים...
קרא עוד »
אוק 20, 2021