כל מה שרציתם לדעת על קידום אתרים בגוגל – ולא העזתם לשאול!

קידום אתרים בגוגל

לכל מקום שאליו נסתכל נוכל להבחין בהתקדמות הטכנולוגית האדירה ובהתפתחות היא הובילה ותרמה לה בכלל תחומי החיים. כך למשל, זירת האינטרנט הפכה להיות הזירה העיקרית לכל בעל עסק המעוניין לשווק, לקדם ולפרסם את עסקו ובכך להגיע לאלפי גולשים, ליהנות ממקסימום חשיפה וכמובן שגם מהכנסות בהתאם.

אם בעבר בעל עסק היה פועל לפרסום בשלטי חוצות, עיתונים, פליירים או אפילו היה משקיע בבניית אתר אינטרנטי מושקע במיוחד, הרי שכיום, לאור העובדה כי השימוש באינטרנט צובר תאוצה משנה לשנה, ומידי יום מיליוני גולשים משתמשים במנוע החיפוש של גוגל יש צורך לעבוד קצת אחרת על מנת לבלוט על פני שאר המתחרים.

קידום אתרים בגוגל למעשה מהווה נישה מיוחדת שעיקרה לקדם אתרים שונים לראש מנוע החיפוש של גוגל בעיקר על ידי שתי שיטות קידום עיקריות.

העקרון שעומד מאחורי הרצון של בעלי עסקים לקידום אתרים בגוגל הינה העובדה כי מרבית הגולשים כאשר הם מחפשים אחר שירות או מוצר במנוע החיפוש, הם לרוב יקליקו ויכנסו לאתרים הראשונים המופיעים להם במנוע החיפוש וכמעט יתעלמו לגמרי מהתוצאות שיקבלו בהמשך.

קידום אתרים בגוגל באופן ממומן – הדרך הקלה ביותר לקד את האתר שלכם במנוע החיפוש. בשיטה זו עליכם לשלם סכום כסף, מידי פרק זמן קבוע ובדרך זו האתר שלכם יופיע בראש מנוע החיפוש. החסון העיקרי בשיטה זו הינה העלויות הגבוהות שלא תמיד מצדיקות זאת.

קידום אתרים בגוגל באופן אורגני – המדובר בשיטה "טבעית" יותר לקידום האתר שלכם אורגני לראש מנוע החיפוש המבוסס בעיקרו על מילות מפתח חזקות אותם הגולשים מחפשים באינטרנט. לאחר איתור מילות המפתח החזקות יש להטמיע אותן בדפי האתר שלכם בדרך של מאמרים וכתבות וכך למעשה כאשר הגולשים יחפשו אחר השירות או המוצר לו הם זקוקים אתם תופיעו להם בין התוצאות הראשונות וכך תיהנו ממקסימום חשיפה. החיסרון העיקרי של שיטה זו הינה העובדה כי המדובר בעבודה יחסית ארוכה שתחילתה באיתור מילות מפתח והמשכה בהטמעתן באתר וכן עבודה שוטפת לשמירת הקידום.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עשה ואל תעשה בעת בניית אתר אינטרנט
הדבר הראשון שעליך לעשות בעת בניית אתר תדמית הוא להבין את קהל היעד שלך. תצטרך גם לשקול את איכות התוכן...
קרא עוד »
מרץ 28, 2023
הקסם של הוראת תכנות לילדים באמצעות משחק
ראית פעם ילד שקוע במשחק? בתוך אותם רגעים של כיף וצחוק, מתרחשת למידה עמוקה. זוהי צורת למידה אורגנית זו...
קרא עוד »
דצמ 03, 2023
איך בוחרים חברה לקידום אתרים?
יש הרבה חברות לקידום אתרים בחוץ. קשה למצוא את המתאים לצרכים שלך. מאמר זה יעזור לכם לבחור חברה...
קרא עוד »
נוב 25, 2022