כדי ללמוד תעשיה וניהול לא צריך ללכת לממלכה

שיעורים פרטיים באתר לימוד נעים

כיצד ניתן להתקבל ללימודי תעשייה וניהול?

לימודי תעשייה וניהול מתקשרים לפרוצדורה של ייצור במערכת עבודה מסועפת ואף בהיבט של משאבי אנוש, חומר ורכש שמצטרפים אליהם. התחום הנ"ל דורש ראייה רב תחומית בנושאים כמו למשל – הבנה של מגמה בין לאומית, הנדסה, טכנולוגיה והן ניהול או מדעי החברה. עסקינן הודות תחום נדרש ביותר ותנאי הקבלה ללימודים אלו מורכבים לרוב בהישגים רבים במבחן פסיכומטרי ובממוצע ציוני בגרות גבוה. בנוסף לכך, שמים דגש על התחום הכמותי במבחן הפסיכומטרי ועל הציון בבחינות הבגרות במתמטיקה ובמקצועות ריאליים, ראו לדוגמה שיעורים למתמטיקה באינטרנט. תנאי הקבלה במכללות פרטיות ירוד מאוד מאשר מקובל בכל מיני אוניברסיטאות ובחלקן עשויים להתקבל אף בוגרי לימודי הנדסאים והן מכינה אקדמית. 

לא פשוטים הם חיי הסטודנטים לתואר ראשון בתעשייה וניהול, אבל הינם מעוררי עניין בוודאי וכן מורכבים מכל מיני התמחויות, כמו לדוגמה – מערכות מידע או לחלופין תפעול וגם ייצור. כמו כן, רף הקבלה ללימודי תעייה וניהול לא פשוט ודורש בין היתר ציון גבוה במבחן הפסיכומטרי. למרות זאת, אף במידה ואתם לא מצליחים להגיע לציון במבחן הפסיכומטרי הנדרש, אל לכם להרים ידיים. אפשר בכל עת לאתר מוסד לימודים אשר אינו מבקש ציון גבוה במבחן הפסיכומטרי כתנאי לקבלה ללימודים.

מה הם תנאי הקבלה ללימודי תעשייה וניהול בלי לעשות מבחן פסיכומטרי?

חרף הדרישה הרבה, ענף זה של הנדסה הינו קמעה פחות ריאלי בהגדרה שלו מיתר נושאי ההנדסה. בשל כך הסכמי הקבלה שלו הינם ריאליים באופן יחסי לעולם ההנדסה. בנוסף לכך, קיימים כל מיני מוסדות לימודים אשר מציעים לכם לימודי תעשייה וניהול ללא בכלל ביצוע של מבחן פסיכומטרי, כמו למשל שיעורים פרטיים באתר לימוד נעים.

> למידע ופרטים נוספים הקליקו כאן!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה מורינגה ומי צריך את זה?
מורינגה הינה סוג של צמח, אשר נחשב לאחד מצמחי המרפא הטובים ביותר בעולם. צמח זה, בהתאם לרפואת האירוודה...
קרא עוד »
אוק 05, 2018
הסבה להייטק מהבית
קמת יום אחד בבוקר והחלטת שזהו, אתה חייב לעשות שינוי בעבודה, לשנות את הקריירה, שמה שאתה עושה כבר לא...
קרא עוד »
דצמ 14, 2020
שלום עולם!
ברוכים הבאים לוורדפרס. זה הפוסט הראשון באתר. ניתן למחוק או לערוך אותו, ולהתחיל...
קרא עוד »
אוג 21, 2018