סרט תדמית

סרטון תדמית

סרט תדמית הוא כל מה שהחברה שלכם צריכה כדי להתאים את עצמה ללקוחות מכל העולם ולבשר לכם על היתרונות המיוחדים שלכם מול המתחרים שלכם. אז איך בונים סרט תדמית מקצועי וכמה זמן זה לוקח?!

סרט תדמית

כל אחד יודע שאם יש משהו שיכול לשפר נראות של מוצר מסוים, הוא דרך הפקת סרט תדמית מקצועי ששייך למוצר שלכם. אבל הדרך הנכונה לעשות זאת היא כמובן להתמקד בסרט תדמית איכותי, עכשווי, חדשני ומקצועי.

איך הלקוחות רואים את החברה שלכם?

יכול להיות הבדל עצום בין האופן שבו אתם תופסים את עצמכם לבין איך שאחרים (הלקוחות שלכם) רואים אתכם. פסיכולוגים מכנים זאת בעיית דיסוננס. וזה קיים גם בעולם העסקים. אבל כאן אנחנו קוראים לזה מיתוג.

אבל רק מיתוג, לא שייך כמתכון רחב לשיווק החברה אלה תהיו צריכים להתאים לעצמכם סרטי תדמית לעסקים שמתאים לצרכים שלכם.

אז יש תפיסות שונות לגבי המותג, או החברה, תלוי את מי אתם שואלים: עובדים, הנהלה, לקוחות או קניינים.

תמונה או סרט תדמית?

בואו נגדיר תחילה מהי תמונה. תמנה היא הפרופיל או הייצוג שהחברה מעוניינת להקרין לציבור. אנחנו יכולים לקחת את זה צעד אחד קדימה ולהוסיף שזה (גם) הרושם הראשוני במוחם של הצרכנים על אישיות המותג, האמיתית והדמיונית כאחת; גם איכויות וגם חסרונות.

תמונה אינה קיימת ללא תלות בתפיסה. זה קצת כמו השאלה; אם עץ נופל ביער ואף אחד לא נמצא בסביבה, האם הוא משמיע קול? אם אף אחד לא יודע מה המותג שלכם מייצג – האם זה באמת מייצג משהו? ואם זה אכן מייצג משהו, האם הלקוחות חולקים את הרעיונות שלכם לגבי מה הוא מייצג?!.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: