למה לפתוח וואטספ עסקי

כמעט כל עסק קטן שיש בו תקשורת טלפונית ישירה עם הלקוחות מתחיל בכך שבעל העסק  ועובדיו מתקשרים עם הלקוחות בווטסאפ הפרטי. ככל שהעסק גדל, גם היקף התקשורת עם הלקוחות גדל בהתאמה. העומס על הווטסאפ האישי יוצא משליטה, הודעות מתפספסות ומתבלבלות בין לקוחות לחברים, הודעות נכנסות מחוץ לשעות העבודה והבלגאן חוגג.

מהם היתרונות בפתיחת חשבון ווטסאפ נפרד לעסק?

 בחשבון וואצאפ עסקי כל ההודעות הקשורות לעסק בלבד מרוכזות במקום אחד, ללא בלבול בין לקוחות לחברים ומשפחה. אם אינכם רוצים להתעסק בווטסאפים של לקוחות מחוץ לשעות העבודה אתם יכולים פשוט להשתיק את האפליקציה העסקית ועדיין להשתמש בווטסאפ הפרטי שלכם. בווטסאפ עסקי יש המון תכונות המיועדות לשימוש עסקי, תכונות שאין באפליקציה הרגילה, כמו למשל הודעה חוזרת אוטומטית למקרה שאינכם יכולים לענות באופן מיידי. תיאור העסק, לינק להגעה לבית העסק, לינק לאתר האיטרנט ועוד תכונות מגוונות המקלות את תפעול העסק ואת התקשורת עם הלקוחות. יתרון נוסף הוא שהעובדים פחות יתעסקו בווטסאפ הפרטי שלהם אם יש להם אפליקציה נפרדת עם מספר שונה לשימוש מול הלקוחות, וזה מייעל את העבודה.

צריכים מספר נייד נוסף לוואטסאפ? צרו איתנו קשר >>>

 אתם בטח שואלים את עצמכם בצדק איך אפשר לתפעל שתי אפליקציות ווטסאפ על אותו המכשיר אם אין לו יכולת להכיל שני כרטיסי סים? גם לזה יש פתרון, ויש חברות שיודעות לתת לכל עובד בחברה מספר טלפון נוסף שמאפשר שימוש באפליקצית ווטסאפ עיסקי, ובמקביל להשתמש באפליקצייה הרגילה עם המספר הפרטי שלו ללא התנגשות וללא ובלבול ביניהם. הפתרון שהחברות האלו נותנות אינו מצריך תשלום על קו נוסף. יש גם דרך לעשות זאת לבד, אך זה מצריך סים נוסף שלא חייב להישאר במכשיר לאחר הורדת האפליקציה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחשב נייד ללימודים
מחשב נייד הוא מכשיר אלקטרוני שנועד לעזור לאנשים בחיי היומיום שלהם על ידי מתן כוח המחשוב הדרוש לביצוע...
קרא עוד »
אוק 12, 2022
טרנדים של טיקטוק ושיווק ממומן: להישאר לפני העקומה
שיווק ב-TikTok יכול להיות דרך יעילה ביותר להגיע לקהל צעיר ומעורב ולהישאר בקדמת העקומה במונחים של מגמות...
קרא עוד »
ספט 18, 2023
קורס החייאה
לימוד עזרה ראשונה בכלל וקורס החייאה בפרט, הם מהדברים היותר חשובים שתוכלו לעשות בזמנכם הפנוי. אף פעם...
קרא עוד »
דצמ 06, 2020