למה לפתוח וואטספ עסקי

כמעט כל עסק קטן שיש בו תקשורת טלפונית ישירה עם הלקוחות מתחיל בכך שבעל העסק  ועובדיו מתקשרים עם הלקוחות בווטסאפ הפרטי. ככל שהעסק גדל, גם היקף התקשורת עם הלקוחות גדל בהתאמה. העומס על הווטסאפ האישי יוצא משליטה, הודעות מתפספסות ומתבלבלות בין לקוחות לחברים, הודעות נכנסות מחוץ לשעות העבודה והבלגאן חוגג.

מהם היתרונות בפתיחת חשבון ווטסאפ נפרד לעסק?

 בחשבון וואצאפ עסקי כל ההודעות הקשורות לעסק בלבד מרוכזות במקום אחד, ללא בלבול בין לקוחות לחברים ומשפחה. אם אינכם רוצים להתעסק בווטסאפים של לקוחות מחוץ לשעות העבודה אתם יכולים פשוט להשתיק את האפליקציה העסקית ועדיין להשתמש בווטסאפ הפרטי שלכם. בווטסאפ עסקי יש המון תכונות המיועדות לשימוש עסקי, תכונות שאין באפליקציה הרגילה, כמו למשל הודעה חוזרת אוטומטית למקרה שאינכם יכולים לענות באופן מיידי. תיאור העסק, לינק להגעה לבית העסק, לינק לאתר האיטרנט ועוד תכונות מגוונות המקלות את תפעול העסק ואת התקשורת עם הלקוחות. יתרון נוסף הוא שהעובדים פחות יתעסקו בווטסאפ הפרטי שלהם אם יש להם אפליקציה נפרדת עם מספר שונה לשימוש מול הלקוחות, וזה מייעל את העבודה.

צריכים מספר נייד נוסף לוואטסאפ? צרו איתנו קשר >>>

 אתם בטח שואלים את עצמכם בצדק איך אפשר לתפעל שתי אפליקציות ווטסאפ על אותו המכשיר אם אין לו יכולת להכיל שני כרטיסי סים? גם לזה יש פתרון, ויש חברות שיודעות לתת לכל עובד בחברה מספר טלפון נוסף שמאפשר שימוש באפליקצית ווטסאפ עיסקי, ובמקביל להשתמש באפליקצייה הרגילה עם המספר הפרטי שלו ללא התנגשות וללא ובלבול ביניהם. הפתרון שהחברות האלו נותנות אינו מצריך תשלום על קו נוסף. יש גם דרך לעשות זאת לבד, אך זה מצריך סים נוסף שלא חייב להישאר במכשיר לאחר הורדת האפליקציה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

שיעור פרטי באנגלית

שיעורים פרטיים הם דרך מצוינת ללמוד שפה. ניתן להשתמש בהם בדרכים רבות ושונות, אך העיקרית שבהן היא לעזור לכם ללמוד לבחינה. אתם יכולים ללמוד שפה

קרא עוד »

קורס QA בנתניה

קורס QA תוכנן על ידי האקדמיה לבדיקות תוכנה על מנת לספק הבנה טובה יותר של מה שנדרש כדי להיות בוד .QA הקורס גם מספק לסטודנטים

קרא עוד »