שיווק אורגני – מה זה אומר?

עולם הקידום והשיווק בגוגל מתחלק לשני סוגים. קידום, שיווק ממומן, וכן קידום ושיווק אורגני. הרבה פעמים בעלי עסקים ואנשי מקצוע בתחומים שונים, בוחרים להשתמש באופציה של קידום ממומן, בין אם זה בשביל להשיג תוצאות איכותיות יותר, ובין אם זה בשביל להשיג תוצאה בהקדם. 

אך הדבר הנכון לעשות הוא דווקא לפנות למסלול של שיווק אורגני, דרך מנוע החיפוש של גוגל. במקום ללכת אל תהליך קצר ומהיר, עדיף לפנות למסלול איטי יחסית, אך כזה שיכול לייצר תוצאה איכותית לאורך זמן. 

לפני שאנחנו ניכנס לעובי הקורה ונסביר מה זה שיווק אורגני, חשוב להבהיר שבשני המקרים יהיה נכון לפנות אל גורם מקצועי שיטפל בנושא. כלומר, זה לא יהיה נכון לעשות את זה לבד, שכן זה עלול לגרום נזק משמעותי לתהליך. אם לא עושים אותו נכון, לא רק שאי אפשר להשיג את התוצאה לה מייחלים, אלא יתרה מזו אי אפשר יהיה לתקן את הנזק ויכול להיות שהוא ישפיע באופן מהותי על התפקוד של האתר בכלל. 

מה זה שיווק אורגני

הרעיון של שיווק אורגני הוא לקדם את העסק במנוע החיפוש של גוגל באופן טבעי, על ידי שימוש בכללים שגוגל מכתיבה בשביל לבצע את התהליך. הכוונה לשיווק המתבצע על ידי שימוש בתכנים, קישורים פנימיים וחיצוניים, בניית אתר אינטרנט על ידי היררכיה מדויקת, שימוש בכותרות והיבטים אחרים שיכולים להשפיע על האתר, הקידום שלו וכן על אופי חווית הגלישה בו. 

חשוב להבהיר, כל הרעיון של פרסום אורגני הוא לעזור לאתר להתקדם בביטויים מסוימים ולייצר לו חשיפה משמעותית. אך מעבר לכך, לייצר לגולש חווית גלישה ייחודית, חווית גלישה ברמה הגבוהה ביותר עבור כלל הגולשים אשר אמורים להיכנס לאתר וליהנות ממנו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה דיוור אלקטרוני?
דיוור אלקטרוני היא שיטת שיווק שבה שולחים באופן תפוצתי ורחב דואר אלקטרוני למספר רב של אנשים – לקוחות,...
קרא עוד »
ספט 14, 2022
7 דברים שחובה לדעת על הימורים בתחום הפוקר והספורט באונליין
הימורים בתחום הפוקר והספורט באינטרנט הם לא רק עניין של מזל, אלא דורשים הבנה מעמיקה והתנהלות נכונה כדי...
קרא עוד »
יונ 04, 2024
תיקון דייסון – עושים את זה בקלות
דייסון היא חברה שקיימת למעלה מ-40 שנה. נכון לשנת 2018, דייסון הוא אחד מ-10 מותגי הוואקום הנמכרים ביותר...
קרא עוד »
אוק 27, 2022