משרות SOC – איך להיכנס לתחום?

תפקידו העיקרי של בקר SOC הוא להוות את קו ההגנה הראשון מפני חדירות ופרצות במערכות המחשוב. הוא מהווה נדבך משמעותי למדי בקו אבטחת המידע של כל ארגון גדול, וכיאה לכך מדובר במשרה נחשקת עם שכר נאה. ישנן שלל משרות SOC והדרישה למומחים בתחום רק הולכת וגוברת בשנים האחרונות.

אם לומר את הדברים בפשטות, הדרך הבטוחה להיכנס לתחום הזה היא לאחר סיום לימודי תואר ראשון במדעי המחשב או הנדסת תוכנה, ולאחר מכן התמחות בעולם הסייבר. אך לא כולם הולכים בדרך הזו, ויש רבים שאף מצליחים להיכנס לתחום מבלי שיהיה להם תואר בכלל.

 

כל אחד יכול להיכנס לתחום

גם אם אתם נמצאים במצב שבו אין לכם ידע או ניסיון בעולם הסייבר, תוכלו להתחיל בכך שתיקחו קורס ייעודי שייקח אתכם מהאפס ויקנה לכם את כל הכלים הדרושים על מנת להשתלב במשרת SOC. רק צריך להשכיל לבחור בקורס מוביל שיוכל לעזור לכם לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.

תעשו לעצמכם טובה ותבחנו כבר בזמן הקרוב את כל האפשרויות שיש לכם והדברים שתוכלו לעשות על מנת להשתלב בתחום הזה, וזאת בהנחה ואתם באמת מתעניינים בו. תוכלו אף לפנות לייעוץ מקצועי על מנת לקבל את כל הכלים שאתם צריכים כדי לעמוד ביעדים שלכם בסופו של דבר.

 

תחום שמצריך הבנה מעמיקה של עולם הסייבר

כדי להצליח במשרת SOC, עליכם להכיר לעומק סוגיות חשובות בעולם אבטחת המידע ולהבין איך לפעול במקרים של זיהוי חדירות למערכות המחשוב. במסגרת קורס מקצועי תוכלו ללמוד בדיוק את זה ותבינו צעד אחד צעד מה אתם צריכים לעשות. כך שאתם רק צריכים לוודא שאתם לומדים את התחום הזה בדרך הנכונה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: