מאגרי תמונות שאתם חייבים להכיר – לא תאמינו כמה זמן זה יחסוך לכם

כשאנחנו גוללים את הפיד בפייסבוק אנחנו רואים אותן, כשאנחנו נכנסים אל אתר אהוב אנחנו רואים אותן, וכשאנחנו מקבלים דואר אנחנו רואים אותן. התמונות שבהן מבצעים שימוש בעלי עסקים במקרים רבים מורדות דרך מאגרי תמונות ענקיים, ואם אתם מעצבי אתרים או בעלי אתר, אתם חייבים את כל אחד מאלה להכיר.

 

למה צריכים מאגרי תמונות

למה בדיוק אדם יכול להזדקק למאגר שבו יש מלא תמונות? זה פשוט מאוד, בעולם ש היום תוכן דיגיטלי הוא כזה שמופיע בכל מקום, החל מאתר ועד לדף פייסבוק, ושימוש במקום שבו יש כמעט כל סוג של תמונה שמשרתת את הצורך של העלאת תוכן פותר את הצורך בלחפש או ליצור את התוכן הגרפי הזה מאפס. זה נוח, לא יקר ומייעל את הזמן.

 

המאגרים הכי פופולאריים

Stockunlimited  – מאגר שבו יש מאות אלפי תמונות שאותן ניתן להוריד בעלות ממש נמוכה של שימוש חודשי בתשעה דולר בלבד. ההורדה היא של תמונות ללא הגבלה, ויש מסלולים לשנה שגם הם בעלות נמוכה משל המתחרים.

פליקר – מאגר שבו שילוב בין תמונות להורדה בתשלום לבין תמונות אחרות שמאגר שאותן ניתן להוריד ללא תשלום אך עם מתן קרדיט לבעל התמונה.

Dreamtime – אתר עם מאגר רחב ביותר שבו המשתמשים מבצעים את ההורדה של התוכן הגרפי שאותו הם צריכים בעזרת נקודות או קרדיט שהם צוברים.

Deposit photos – 50 מיליון תמונות שניתן לרכוש במסגרת של מסלול חודשי ומסלולים רכישה נוספים. זהו אתר פופולארי ביותר עבור בוני אתרים ומעצבים.

Shutterstock – אחד מן המאגרים הראשונים שקמו בתחום הזה ועדיין מספקים עבור מיליוני משתמשים מסביב לכל העולם רבה מאוד תמונות איכותיות לשימוש מסחרי נוח ומהיר. כולל אפילו אפשרות של עריכה עבור התמונות שהורדו דרך העורך של האתר עצמו.

 

למידע נוסף אודות מאגרי תמונות הכנסו לבלוג הבא.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
העבודות המבוקשות ביותר מהבית
בעבר אנשים היו צריכים בהכרח לצאת מהבית, להגיע למשרד או לחנות כדי לעבוד ולהתפרנס. כיום בעידן האינטרנט...
קרא עוד »
דצמ 21, 2021
פרספקטיבות תובנות על מערכות מיזוג אוויר מולטי אינוורטר ו-VRF
בעולם הסבוך של מיזוג האוויר, מערכות ריבוי אינברטר וזרימת קירור משתנה (VRF) מייצגות שיא חדשנות, ומביאות...
קרא עוד »
מרץ 27, 2024
איך עובד שירות API לשליחת הודעות ולמי זה מתאים?
במאמר זה נגולל בפניכם מהו API , מהו שירות API לשליחת הודעות ולמי שירות זה מתאים. התחילו לקרוא. מהו שירות...
קרא עוד »
מרץ 31, 2021