5 סיבות לפתח אפליקציות דווקא לאייפון

למה לפתח אפליקציות לאייפון

אנשים שאינם מעורים בעולם האפליקציות או בכלל בכל התחום של הסלולר והטאבלטים לעומק, אינם מודעים למאבק שמתחולל בין שני מחנות. במחנה אחד עומדים אלה שתומכים במכשירים עם מערכות הפעלה אנדרואיד, מערכות הפעלה של גוגל. במחנה השני, עומדים תומכי אפל, אלה שמעדיפים בכל ליבם את מכשירי החברה בכל נישה, בין אם זה מכשירי סלולר, טאבלטים, מחשבים ועוד.

כל זה מעורר לא פעם ויכוח אצל מתכנתים ומפתחי אפליקציות כמו iGates. אם צריך לבחור, אז לאיזו מערכת הפעלה עדיף לפתח אפליקציה, למערכת הפעלה של גוגל או של אפל. על פניו, זו נשמעת כמו שאלה חסרת משמעות, הרי אפשר לבחור ולפתח אפליקציות לשתי המערכות, אך אם צריך לבחור, מערכת כזו או מערכת אחרת, מה יותר נכון, למה יותר מתאים?

אנחנו נציג כאן 5 סיבות מדוע נכון לפתח אפליקציות למכשירי אייפון של אפל. צריך לקחת בחשבון, שאם מדובר על פיתוח אפליקציות http://www.igates.co.il/apps.aspx עבור מכשירי אייפון, אז מן הסתם, זה יכול להתאים גם לטאבלטים של אפל, קרי אייפד.

סיבה ראשונה, מדובר במערכת סגורה, ועל כן איש לא יכול לגעת באפליקציה, לשנות אותה, להיכנס אל תהליך הפיתוח שלה. זה הרבה יותר מוגן ושמור. מה שאנחנו יוצרים, זה מה שיש.

סיבה שנייה, מדובר במערכת שקל יותר לתפעל אותה, הרבה יותר קל לעבוד עם מערכת פיתוח עבור אפליקציות לאפל מאשר מערכות אחרות שדורשות יותר משאבים ועבודה.

סיבה שלישית, המערכת של אפל דורשת מאיתנו עמידה בתנאים מסוימים, זה יוצר סטנדרט שלא תמיד אנחנו יכולים למצוא במכשירים אחרים. לכן משתלם לייצר אפליקציה עבור אפל ולא דווקא עבור אנדרואיד.

סיבה רביעית, אם אנחנו רוצים לפנות לקהל אמריקאי למשל, סביר להניח שהוא משתמש במכשירי אפל, מעצם זה שמדובר בחברה אמריקאית. לכן, יהיה לנו הרבה יותר קל להגיע אליהם דרך אפליקציות שמיועדות למכשירים שלהם.

סיבה חמישית, אפל מציעה סוג אחד של מכשירים, אנחנו לא צריכים לבצע יותר מדי התאמות בשביל שהאפליקציה תעבוד עליהם. במערכות אנדרואיד, ייתכן ונידרש לבצע התאמות שונות למכשירים מסוימים.

> קראו – איך בוחרים בית תוכנה?

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הסבה להייטק מהבית
קמת יום אחד בבוקר והחלטת שזהו, אתה חייב לעשות שינוי בעבודה, לשנות את הקריירה, שמה שאתה עושה כבר לא...
קרא עוד »
דצמ 14, 2020
דברים שכדאי לשים לב בעת הקמת חנות וירטואלית
ניתן היום לראות יותר ויותר אנשים שבוחרים לקנות אונליין. בעידן הדיגיטלי שאנו חיים בו, אין שום סיבה...
קרא עוד »
אוג 20, 2019
אתרי הימורים – כל אחד יכול להמר ברשת
תעשיית ההימורים צומחת בהתמדה וצפוי להגיע להכנסות שנתיות של 335 מיליארד דולר עד 2023. כמו כן, צופים כי...
קרא עוד »
מרץ 30, 2023